Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen társkeresőt próbáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen társkeresőt próbáljak még ki?

Figyelt kérdés

Milyen társkeresőt javasoltok? Próbáltam már párat (paratlan.hu, onlyyou.hu, randihely.hu), de nem nagyon jöttek be. Szívesen körülnéznék néhány új helyen is. Akár fizetősök is lehetnek, amennyiben megéri. Szóval hova érdemes, és hol éri meg akár fizetni is?

Ja amúgy 21/F vagyok, és nem elég a szép külső, belül is értelmes, intellektuálisabb típusú lányt keresek.

Kösz!


2011. febr. 28. 02:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szivkuldi.hu én is ottan csajozok ám!
2011. febr. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te is? Uh akkor oda nem megyek. :P


Amúgy komolyra fordítva a szót milyen hely, jó? A többivel összehasonlítva.

És mennyire drága, milyen a kínálat? Főleg a jó kínálat lenne az, amiért még fizetni is hajlandó lennék.

2011. febr. 28. 02:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ingyenes, még regisztrálni sem kell, hát a kínálat nem a legbőségesebb, de ahogy nézem, egész jó nők vannak ott. És kevés a kamu.
2011. febr. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ti kínálatnak nevezitek a nőket?Szégyeljétek magatokat.
2011. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a randivonalon ismerkedtünk meg a Párommal, másfél évvel ezelőtt. Fizetős, de sztem megéri. Lehet, hogy szerencsém volt, de nekem elég sok normális ember írt, egyáltalán nem volt gáz helyzet...
2011. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyira már nem emlékszem, hogy mennyibe került, de kb. 1500 ft volt egy hónapra....
2011. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

08:31: te kicsit álszent vagy. Akik az oldalon fent vannak, azok igenis kínálat, az oldal szemszögéből. Én is csatlakozom a kínálathoz, ha felregisztrálok. Nem érzem ezt gáznak, hiszen ez általánosan az összes felhasználóra vonatkozik, nem egy konkrétra. Na mindegy.


Amúgy olyat keresek, ahol mint mondtam, sok a korombeli normális csaj, és nincsenek túl nagy túlsúlyban a pasik.

2011. febr. 28. 20:59
 8/9 anonim válasza:

Én a randik.hu-t ajánlom! Legfrissebb és legjobb magyar társkereső!


[link]

2011. ápr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én az iooo-n ismerkedtem meg a mostani élettársammal. Az is fizetős de például van olyan funkció hogy kiszűrik a kamukat. Ott ha jól emlékszem ilyen 600 körül van a fizetős része havonta, sztem nem vészes bár kinek mi.


[link]

2016. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!