Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Maradjak önmagam vagy próbálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak önmagam vagy próbáljak megváltozni?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy van egy lány akivel már elég sokszor találkoztam,valamilyen szinten jól elvagyunk, csak van velem egy kis probléma,ami őt már annyira zavarja hogy kb az egész időnk arremegy el hogy magyarázkodok neki:S Szóval én sosem voltam valami beszédes,és ez sajnos mindig előkerül. Ugyvagyok vele hogy én ilyen vagyok,nemlehet megváltoztatni és öszintén szólva ha akarnám...akkor sem nagyon menne. Én a magam szintjén mindig próbálom odatenni magam,és sokszor ugy érzem hogy most pont jó,sikerült...erre mindig odavágja hogy miért nem szólalok meg? miért vagyok csöndben? mibajom van? 150x megkérdezi, és már odaáig fajul hogy azthiszi hogy valami lelkibeteg vagyok,és hiába magyarázom hogy én ilyen vagyok mindenkivel. Attól hogy mindig Pokerface-t vágok,ugyanugy vannak érzéseim csak zárkózott vagyok. Akárhányszor felhozza ezt annál inkább nemtudok mitmondani,felmérgel és újból előjön a téma hogy megint mibajom van. Szerintetek mit tegyek? Én megis mondtam neki hogy ennyi...vagy teccik vagy nem. Már ő érzi magát rosszul azért mert aztgondolja hogy biztos rossz társaság és nemakarok vele beszélni, pedig nemígy van. én nemvagyok extrovertált,és már rosszul érzem magam ilyen emberek társaságában,mert mind azzal jön hogy mondjak már valamit és ezzel az idegeimre mennek, csakhát most egy lányról van szó! Bírom őt,de mindig leragad ennél a dolognál,és nemtudom mit tegyek,mindig csak ugyanazt hajtogatja és hiába magyarázom neki
2011. máj. 16. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki h kussoljon vagy kocc van.
2011. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soha az életben ne változz meg senki kedvéért..ilyen vagy és kész....téged kell hogy szeressenek nem azt, amit belőled csinálhatnának....
2011. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tényleg magyarázkodós vagy. Bizonytalanságon lehet dolgozni.
2011. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

16:31-es


Valahogy énis igylátom a dolgokat,mondtam is neki, de az volt a válasz hogy így soha senki nemfog majd elfogadni engem. Nem is érdekel,lehet hogy inkább az egész életemet egyedül leélem így, ha tényleg nincs senki..háát akkor így jártam

2011. máj. 16. 16:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Lány vagyok a következő a tanácsom mond neki azt hogy szeretlek de tudod ha te is szeretsz akkor így kell elfogadnod mert én ilyen vagyok és ez nem miattad van hanem miattam és ne hidd hogy nemszeretlek és erre csókold vagy öleld meg hidd el ez bejön ha meg megin felhozná mond neki azt ha nemtudod elfogadni salynálom már elmondtam de az előző tanit mindenképp vesd be
2011. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rohadtul egy unalmas életed van,és talán nincs is olyan dolog az életben ami igazán téged érdekelne.Így beszélned sincs róla mit. Nekem is volt ilyesmi kapcsolatom-már ha annak lehet nevezni,hogy a köcsög srác ha valami nem tetszett nem szólt hozzám,aztán még ahhoz is gyáva volt,hogy egy sms-t küldjön.

Tudod a nők utálják az ilyen viselkedést,a nőknek férfi kell,egy határozott szókimondó férfi önálló tartalmas véleménnyel.23N voltam

2011. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Attól én még lehetek határozott és szókimondó,van véleményem is,és nemvagyok egy gyáva patkány sem. Ha valaki nem a szavak emberek akkor ez már nem is férfi?
2011. máj. 16. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kell elképzelni, hogy kb csak akkor szólsz, ha kérdeznek vagy ha kell valami? Otthon is ilyen vagy?
2011. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. Ugyanilyen vagyok én is. Mintha csak én írtam volna a kérdést. Ha gondolod írhatsz privátot, és segítek neked.
2011. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!