Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akinek tudom hogy bejövök, és nekem is nagyon tetszik. Suliban folytn ölelget, csak én akkor akkor mindig hátrálok meg zavarba jövök, így félek hogy azt fogja gondolni hogy nem akarok tőle semmit. Szerintetek hogy adjam a tudtára hogy tetszik? Nagyon nehéz, nincs semmi ötletem. :( L/16
2011. febr. 28. 21:24
 1/6 Norb66 ***** válasza:
Öleld meg te is őt, vagy bújj hozzá amikor átölel.
2011. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 redbullmobile válasza:
ekkor van az a verzió ha személyesen félsz h msnen v smsben v Facebook v bárhol megírd neki h mi a szitu ...
2011. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Füstjelekkel!

csak arra vigyázz, hogy meg ne büntessenek érte, az én időmben nem nagyon díjazták ha tüzet gyújtottunk az iskolában. épp ezért muszáj volt megtanunlnunk beszélni, szóval, ha nem tudsz máglyát rakni az osztályod közepén, lehet meg kéne próbálnod beszélni a fiúval. próbáld lassan, eleinte szótagolta, csak tőmondatokban. hamar bele fogtok jönni mindketten, és ez hasznos képesség lesz majd egész életedben! :)

2011. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

odamész hozzá, jól megcsapod a pofikáját aztán mégfogod a faXXát és megmondod hogy 'bocs ide akartam csak mellément'

ja és a végén megkérded hogy 'na most akkor ugye járunk... remélem nem baj'


:P

2011. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jah, lehet hatékonyabb mint a füstjel, és beszéd is van benne. végülis :D
2011. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat szerint msn-t internetet ilyen esetben NE használj személyesen mindent :) És sokáig szerintem ne várasd mert elmegy... egy sétára elhivod
2011. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!