Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az utcán megtetszik valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az utcán megtetszik valaki, hogy tudassam vele, hogy járni akarok vele?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam bulizni járni a baráti köröm se olyan hogy lenne akivel járhassak és igy pár lánnyal az utcán szoktunk pasizni és mostmár komoly kapcsit szeretnék ami nem 1-2hónapos..!! (13-14éveslány vok)
2008. márc. 2. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy az utcán meglátsz valakit és szimpi,még nem biztos, hogy járnod is kellene vele! Talán előbb ismerkedned kellene pl. suliban, neten, beszélgetni, megismerni őket! Nem egyből járni!!!

Ne akarj ennyire felnőtteset "játszani"! Kicsi vagy te még!

2008. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem kéne direkt az utcán ismerkedni. Főleg ilyen fiatalon.
2008. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idösen csak tanuljál, ne pedig az utcárol szedj össze ismeretlen pasikat.
2008. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
yo én is ugy értem , hogy h kérjem el teloszámát vagy h kerüljek vele bezsélő viszonyba..
2008. márc. 2. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Az utcán csak a kurvák ismerkednek! Ne akarj kurvának látszani!
2008. márc. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha vki megtetszik és úgy gondolod, hogy rossz döntés lenne, ha csak elsétálnál mellette, akkor menj oda, és kérdezz vmit. pl hol találom ezt és ezt, mikor jön a következő busz stb...az első kérdés után pedig el kezdhetsz vele beszélgetni akármiről. Te merre tartassz? Ó imádom azt a cukrászdát, és mielőtt elköszöntök elkéred a számát, h ha legközelebb eltévednél, tudjon vki segíteni neked...de ez csak egy példa, használd a fantáziádat, és legyél magabiztos, ha oda akarsz menni, akkor tudd, hogy mit csinálsz.
2008. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Vgay szedd össze a bátorságod és menj oda hozzá beszélni.De akár kispapírra írva a kezébe nyomhatod a telefonszámodta is. Ha van MSNed akkor neten rákereshetsz és felveheted. nekem az utóbbi sokszor bevállt, hogy elkezdjük a beszélgetést és megismerjem.

És szerintem is előbb ismerd meg és ha szimpi meg minden akk járj vele.

2008. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :]
2008. márc. 2. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne akarj utcán ismerkedni mert sok olyan emberrel találkozhatsz akiket igaz, hogy nem ismersz de nem is tanácsos bármilyen kapcsolatba kerülni velük, sőőt ellenkezőleg nagyon VESZÉLYES dolog !!!!
2008. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!