Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a fiuk akik alltak mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiuk akik alltak mar meg buszmegalloban varakozo lany mellett, megis mire szamitanak?

Figyelt kérdés
Kerlek irjatok meg ha az emlitett kategoriaba tartoztok, mert tenyleg nem tudom mit varnak. Hogy a csaj majd lecuppantja oket ha beszall v mi?? Elore is koszi.
2011. febr. 28. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokan nem mernek így ismerkedni, mert nincs elég önbizalmuk, és gondolják a lány úgyis elutasítaná, vagy pedig eszükbe sem jut. A legtöbb lány pedig eléggé válogatós is, és ha már nem szimpatikus neki a srác akkor szóba sem áll vele vagy flegmán lekezeli, ezért egy idő után elmegy a kedve az egésztől. Viszont ha egy lány szólít meg egy fiút akkor szinte biztos h nem lesz elutasító, pont ezért kellene több lánynak is kezdeményeznie, és nem csak a másikra várni. Nektek jóval nagyobb az esélyetek, és nem kell tartani a visszautasítástól.

25F

2011. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tervezem h kipróbálom ezt az ismerkedési módszert de még nincs elég önbizalmam lehet h azt kellene csinálni h nyáron elmegyek a Margit-szigetre egy seprűnyéllel meg ilyen szakadt kinőtt ruhákkal és elkezdek lovagolni mint egy kisgyerek és utána nem lenne ilyen gond :D
2011. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:D En nem ertem hogy honnan veszik a pasik, hogy be fogok ulni egy vadidegdn melle. Szerintem hulye csajozasi modszer. Akarmilyen mercivel me audival, bmwvel megallhat mellettem, biztosra veheti hogy en elhajtom. Melyik epeszu lany ul be egy vadidegen melle?:O

De en tell a pasikat nem ertem. Elviszika csajt addig meg csak dumalni akar? Nemhiszem..

2011. febr. 28. 22:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

itt mutatkozik meg hogy az előítélet szükséges óvatosság a túléléshez és ösztönből jön

Amikor valami jogvédő azzal jön hogy ne feltételezzük a cigókról a rosszat egyből, én mindig pont ezzel a példával vágok vissza

2011. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ötzeré' sima orálra számítok.
2011. febr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
arra h felfog szállni:)
2011. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolok amikor kocsival megallnak egy lany mellett.:) de teny, hogy hulyen teettem fel a kerdest!:D
2011. márc. 2. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Én gyakran megállok. Megkérdezem merre megy, elvihetem e. De ne csak lányoknál és nem felszedni akarom. Csak busz ritkán jár, ha arra megyek mint ő, akkor meg mindegy nekem, ha befér valaki.

De van ilyen applikáció is már, amkvel tudják ilyen módon segíteni egymást az emberek. Mondjuk itt vidéken még nem annyira elterjedt, nem tudom nagyobb városokban mennyire.

Szerintem benned van a hiba ha valaki segíteni akar te meg visszautasítod.

2014. okt. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!