Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a csajoknál csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a csajoknál csak a belső értékek számítanak? (bőrülés, klíma, kivilágított piperetükör, stb. )

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 23:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ha. ha.
2011. máj. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
zárójelben nem belső tulajdonságok szerepelnek... Hát van olyan akinek az számít nagyon is, de ez már olyan mint a fehér holló. Kiméljenek akik azt mondják, hogy nem létezik, mert van és a barátnőmnek csak a belső számít.
2011. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ha fel vannak egyesek háborodva, hogy csak a pénz kell sok nőnek akkor ne ajánlgassanak senkinek, hogy támogatna lányt egy kis "kedvességért".


Kérdező, te szerintem valami riba@ncgyűjtőhelyen ismerkedsz! Irány valami folyópart vagy könyvtár...


(Nem csak a belső értékek számítanak, külső és a belő is egyformán fontos szerintem.)

2011. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 hümi ***** válasza:
96%
számít a külső is.. a metálfényezés stb.
2011. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
*belső
2011. máj. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igaz, de a kulso is segit: csajozos felnik peres gumikkal pl. :)
2011. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok finnyás, de a centrálzár és az elektromos ablak alapvető. Más nem nagyon zavar. Esetleg még szervokormány...
2011. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ma már az ültetés a felni és a sportkipufogó is alapkövetelmény xD Amúgy az a szomoró, hogyha megtámasztom a BMW.t már kb jönnek oda, hogy:


-Ugye lesz*phatunk?


És ez így vicces, meg jó is a sok pipa, amit a kocsimnak köszönhetek, de valhol azért ez qrva szánalmas.

2011. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem igaz, van kocsim, van benne klíma, bőrűlés, stb.Amikor megvettem azt gondoltam, hogy majd tapadni fognak rám a nők, és tudod mi történt?Semmi, nem változott semmi, nagy hülyeség hogy az ilyesmik számítanak, elmondom mi számít: legyél férfi, irányítsd a csajt, nézzen fel rád mint férfire, és akkor mindegy hogy kempingbiciklivel jársz vagy bmwvel.

21f

2011. máj. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jó nagy balfék lehetsz, ha ezek nélkül nem tudsz becsajozni! XD Egy igazi férfinek ilyesmire nincs szüksége, hogy megszerezzen egy nőt. Különben is, nagyon sok nőnek ma már van kocsija, találj ki valami ütősebbet. :)
2011. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!