Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan keltsek a lányba olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gdbillie kérdése:

Hogyan keltsek a lányba olyan érzéseket, amitől biztosan belém szeret?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit igazából már régóta ismerek és az első pillanattól ketdve szerelmes vagyok belé... DE nem tudom hopgy valjam be neki. Attól félek hogy túl jó hozzám és nemet mondana. Éppen ezért nem is nagyon merek hozzá szólni. Kérlek írjatok nekem tanácsokat, mit csináljak, mit mondjak neki.


15/F


2011. márc. 1. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ne azonnal a kerdesre koncentralj...

a beszelgetes csodkra kepes. hidd el.

es egy lanynak nagyon bejon ha valaki azonnal megszereti es melyen lávolja. ugyhogy menj oda hozzá, dicserd meg, beszelgessetek...

drukkolooook

15/L

2011. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

[link]


amugy csak nezz ra szep szemekkel, egybol beledhabarodik ;)

2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fingj elötte egy nagyot, biztos tetszést aratsz.... -.-
2011. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!