Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, "udvaroltatok" mar ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, "udvaroltatok" mar ti pasinak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, a randizas szakaszaban apro figyelmessegekre, gesztusokra, bokokra. Volt mar ilyen, mert nagyon tetszett az a fiu vagy ez "ciki"? :)
2011. márc. 1. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Elvárom, hogy nekem udvaroljanak és engem hódítsanak meg, én nem futok senki után
2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nem szeretem az önérzetes p.csákat.
2011. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt már sokszor hogy egy lány udvarolt, szerintem a nőknek is kell udvarolni, bókolni, én olyan csajjal aki nem bókol, meg nem tesz semmit értem, csak tőlem vár mindent nem is kezdenék, az ilyen számomra nem nő.
2011. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van az előttem szólónak. Elvárod hogy meghódítsanak? Nem futsz senki után? ő mért fusson érted?
2011. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tehat akkor nem gaz? Keruljuk az elso hsz. az is egy velemeny. Nagyon nagyon tetszik nekem valaki es igyekszek nem nyomulni, de nem tudok vele huvos lenni meg taktikazo, mert ordit rolam, hogy kell nekem. Persze ezt kimondani nem fogom semmikepp, de eleg egyertelmuen tudtara adom, hogy mi a helyzet. Ez igy rendbe van?
2011. márc. 1. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet félreértettétek amit írtam: mindenképp nálam a férfi kezdeményezzen és éreztesse kellek neki, amíg nincs köztünk kapcsolat én nem udvarolgatok neki, persze megdicsérem ha valami tetszik rajta, de azt szeretem, ha ő keres, ő érezteti velem kellek neki. Szerintem ez a férfi dolga.

Kérdező: ha egyértelműen már a tudtára adtad és ő nem lép vagy tutyimutyi, vagy nem érdekled, vagy játszik veled.

2011. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Az a "gáz", ha egy hülye kis liba el van szállva magától és országnak képzeli magát, amit meg kell hódítani! Az ilyen túl sok szappanoperát látott. A lányoknak is KÖTELEZŐ -->AKTÍVAN<-- részt vállalniuk mindenben, így az "udvarlásban" is! Ne keverjük össze a "ráhajtással", csupán arról beszélek hogy nem játszadozik és nem húzza a férfi agyát hanem ő is mindvégig arra törekszik hogy összejöjjön az áhított végeredmény! (ugye milyen szép homályosan fogalmaztam :D)
2011. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért elég durva, lep*csáznak, le hülye libáznak miközben én egy szóval nem minősítettem senkit! 24 éves vagyok bár nem tartozik ide, köszönöm van kapcsolatom, ahol a párom ízig vérig férfi és tudja hogyan kell udvarolnia egy nőnek! És ez nem egyenlő azzal, hogy én nem tettem semmit, hogy összejöjjünk!

Ez az oldal egyre "színvonalasabb". Kérdező, ha jót akarsz magadnak többet itt ne kérdezz!

2011. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Látom senki nem veszi figyelembe hogy van akinek nehezebben esik le a tantusz. Ebben az esetben lehet hogy a lány egy igazán értékes embert szalaszt el a fenti hozzáállással.
2011. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy mondod! Ez való nektek, tej a szátokba!
2011. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!