Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először igent mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először igent mondtam a pasinak a második randira, aztán visszaléptem mert betojtam. De mégis szeretnék vele találkozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már bánom, hogy igy tettem, de előjöttek régi emlékek az előző kapcsolatomból, ami nem túl szerencsésen alakult. És ez elrettemtett egy pillanatra attól, hogy találkozzak vele, és ez által ujra megnyíljak valaki felé aki már most többet szeretne tőlem. Félek egy ujabb kapcsolattól. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, szóval elég kitartónak tűnik. Mondjam meg neki, hogy szeretném, ha összahoznánk a találkát? Most biztos vagyok a dolgomban. Az első randi amugy 10 napja volt, és 8 napja beszéltük meg a másodikat, végül 6 nappal ezelőtt mondtam neki, hogy mégse talizzunk.
2011. okt. 21. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha még nem adta fel, akkor mondd el neki nyugodtan, hogy miért mondtad le a múltkor és most miért szeretnéd mégis.
2011. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. randi után lépett vissza hasonlóan egy lány. Időt kért. Türelmes voltam... egy ideig. Tartottam vele a kapcsolatot még pár hónapig, de már nem gondoltam komolyan.

Hiába tűnik kitartónak, ha nem lépsz az irányába, akkor hamarosan nem lesz kíváncsi rád.

2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!