Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt-e komolyabb problema a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt-e komolyabb problema a baratotokkal/baratnotokkel? Ha vol akkor mi volt az? Megoldottak-e ezt vagy pedig szakita lett a vege?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm volt hozzám képest rettenetesen gyerekes. Húztuk halasztottuk a dolgot, de a vége szakítás lett.
2011. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze.

Legyen az bármilyen kapcsolat, a viszály is annak a része. Ismerni kell az alázat és tisztelet szót, avagy tudni kell bocsánatot kérni és nem lesz szakítás a vége. Illetve tanulni kell a vitákból.

Az én barátnőmmel kapcsolatunk elején nagyon sokat vitáztunk, szinte minden második hétvégén, amikor nálam volt. De már kinőttük szerencsére, megtanultuk, hogy legyünk mindig őszinték egymással, figyeljünk egymásra mint emberre, nem pedig a látszatra. Így soha nem veszekszünk.

Persze volt már olyan is, hogy az asszonynak totál nem volt igaza, de félretettem a büszkeségem és nekiadtam az igazat. Jó emberismerőnek kell lenni, hogy tudd, hol a határ és mikor mit kell cselekednek, de ne hagyd, hogy az érzelmeid magával sodorjanak, mert ilyen esetben bizony szakítás lesz akkor a vége.

2011. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, még augusztusban történt egy dolog, amit kissé nehezem re esett megbocsátani neki, egy picit még mindig rossz visszagondolni rá. De nekem többet jelent a kapcsolatunk, minthogy emiatt szakítsak vele. Mindenkinek vannak hibái, megérdemel mindenki mégegy esélyt.
2011. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vita van, kb 2 hetente 1x, fáradtságból fakadóan legtöbbször vagy figyelmetlenségből, félreértésekből. Veszekedés az nincs mert felesleges és utálatos dolognak tartom. Nem vagyok hajlandó senkivel sem veszekedni, a párommal meg pláne nem.

Ma pl. azon pattantunk össze, hogy mért nem halad a kerti munka mikor már 2 órája neki állt. Megkérdeztem, hogy valami baja van azért nem csinálja meg? Erre terelt, össze-vissza beszélt, erre én ott hagytam, bejöttem a házba. Utána jön és kinyögi, hogy az a baja,(szó szerint) hogy amúgy is egy lusta disznó, de ma egész éjjel nem aludt mert a gyerekünk rajta ugrált és fél 6-kor fel is kelt bokszmeccset nézni ami mellesleg sz@r volt, meg se érte felkelni érte, na szóval ezért fáradt és nem esik jó neki dolgozni, csak azért ment ki a gyerekkel, hogy idebent csend legyen és tudjak takarítani meg tanulni. Elismertem a figyelmességét, főztem neki teát, levágtam a haját most meg alszik a gyerekkel :) Sokáig csak én aludtam középen, de most ki akarta ő is próbálni, de szerintem még egy ilyen éjszakai ugra-bugra és átjön az én oldalamra aludni. :D

2011. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!