Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek elmenni randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni randizni egy sráccal, mert neten ismerkedtünk meg, és nincs szgépe, telefonról lép be iwiwre, facebookra, és szerintem ott nem lehet jól látni valakinek a képét, mert kisebb. Nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés
nem 17éves vagyok...nincs sok önbizalmam sajnos.
2011. márc. 6. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de igen.

Ha elmentek randizni, akkor meglátod élőben, hogy milyen. És ha nem tetszik, akkor legalább nem pazarolod rá az időd :)

2011. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nekem tetszik,neki nem biztos hogy tetszeni fogok.
2011. márc. 6. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem gáz vagy, hanem OKOS! Lehet, a 6. érzéked súg valamit. Úgy menj el a találkozóra, hogy tisztes távolból nézd meg, csak Te lásd őt, őt ne lásson Téged. Csak akkor menj oda, ha nem valami szakadt fazon, drogos, vagy volt sittes, vagy valami. Forgalmas helyen találkozzatok, és ne engedd, hogy hazakísérjen. Figyeld is, nem követ-e.
2011. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10:22 vagyok. Pedig muszáj lesz önbizalmat sugároznod! Gondolj arra, ha nem tetszenél neki, nem akarna találkozni Veled!
2011. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ismerem őt és nem szakadt rongyos:)hehe

egy nagyon is jóképű srác, egyszer már találkoztunk, de nem emlékszik rám:(

ez miatt is kicsit félek,mondjuk változtam azóta...de azért akkor is.

És nem szeretem a cikis helyzeteket,amikor látom rajta hogy csalódott pl,és alig tudunk beszélni valamiről.Olyankor mit csináljak?:/

2011. márc. 6. 10:26
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
ha valakinek nincs gépe a MAI világban akkor az elég gáz XD nem lehet vmi gazdag
2011. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaa.. hát ezzel meg nem tudsz mit tenni. De mindig jó, ha minél korábban találkoztok. Minél jobban beleéled magad, annál rosszabb esetleg rájönni, hogy élőben mégsem klappol a dolog.

Én eddig csak úgy ismerkedtem neten, hogy pár napon belül randi. A leggyorsabb esetben alig váltottunk pár sort, és két óra múlva találkoztunk. Így sokkal jobb, élőben rengeteg dolog kiderül, ami neten keresztül nem.

2011. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csináljatok olyan programot, ahol van miről beszélni. Valami kézműveskedős például, vagy bármi, ahol csináltok valamit, és már az ad egy témát.
2011. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hát pont amikor ismerkedtünk akkor betegedtem le és most vagyok már jól,ugyh 1-2napon belül meglesz a tali.Azért nem tudtunk eddig.

Engem nem zavar hogy nincs gépe,jobb is, mert akkor többet lehetünk együtt,és nem az msn előtt:)

2011. márc. 6. 10:33
 10/12 Norb66 ***** válasza:

Félreértitek. A lényeg az, hogy a fiú a telefonon látja a lány képét, viszont a telefon képernyője kisebb, így nem lehet úgy megnézni rajta a képeket mint gépen, nem látszik annyi. Szóval a lánynak bejön a pasi, de a lány attól fél hogy a pasinak nem fog tetszeni, mert nem látta "rendesen" a telefon képernyőjén. Ugye jól gondolom?

A megoldás akkor is egy találka, ott kiderül minden, bátorság :)

Amúgy szerintem nem gáz hogy nincs számítógépe egyáltalán, egy WiFi-s telefon még nem olyan olcsó manapság, meg aztán kitudja hány 100ezres telefonja van :) A kérdező is jól gondolja, ez csak előny, többet lehetnek együtt élőben :)

2011. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!