Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent az hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy egy lány aki nekem tetszik állandóan megbök facebook-on? HELP!

Figyelt kérdés

már szimpatizálunk egymással elhívjuk egymást ide oda beszélgetünk,de neki tetszik valaki aki nem viszonozza!még nem volt téma h járjunk egymással de biztos megfordult már a fejében!mint ahogyan nekem is!

szerintetek mint tegyek hogy járjon velem?


2011. márc. 7. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján max.lelki társa lehetsz. Ebből nem lesz szex, legfeljebb szopás. Részedről!

Felejtsd el. Tudom miről beszélek. Fiatalkoromban én is csöcsre futottam jópárszor.

2011. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Azt jelenti hogy egy kocka, aki a facebookon éli az életét.
2011. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 DannyZuko ***** válasza:
100%
Ne ad fel cimbi. Mármint ezt a csajt igen, de van még annyi belőlük. Ne azt a statisztikát nézd, hogy a pasik minden tizedik csajozásukból csak 1 jön össze. Ne azt az egyet nézd... Növeld a tizet! Csajozz. majd lesz másik! Egyért sem érdemes nyavajogni, pláne ha még nem is volt a tied. Hagyd rá. A megbökés csak egy virtuális cselekedet. van aki azért csiálja mert unatkozik és facebook őrület tölti el.
2011. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent.

Ha akarna valamit, nem győznéd lerázni.

2011. márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ne probáljatok lebeszélni róla xD

nem az volt a cél h hagyjam az egészet hanem mit tegyek hogy járjon velem!mert nem lehetetlen csak nem tudom a teendőket

2011. márc. 7. 16:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

mond meg neki h nem akarsz a haverja lenni sőt a barátja sem te annál több akarsz lenni, ha ő úgy gondolja h csak barátok akkor téll ne rohanj utánna mert akármit csinálsz te már be lettél sorolva a csak barátok kategóriába, ha meg azt mondja h ő csak a barátjaként tekint rád meg h csak barátok lehettek mond meg neki h bocsi de van sok barátod és le fog neki esni h esetleg nem így kelett volna gondolkodnia és egy kis szünet után már másként fog rád tekinteni.

Attól h bökdösitek egymást meg elvagytok az nem jelent semmit.

Kérdezz rá h mégis mit akar meg közöld vele h te szeretnél több lenni neki mint egy barát

gyerünk :)

2011. márc. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kössz!
2011. márc. 7. 18:33
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
csak úgy nem bökdösne és hívna el ide-oda. szerintem tetszel neki.
2011. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tudom nekem is ő csak tudja a fax mit csináljak most....
2011. márc. 7. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
jaj ez csak facebook hülyeség -.- én még a tanáraimat is bökdösöm.. ez nem jelent semmit ;)
2011. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!