Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb sráccal kéne kezdenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb sráccal kéne kezdenem?

Figyelt kérdés
18 vagyok, és a legutóbbi kapcsolatom után elgondolkodtam azon, hogy miért sikerül nekem mindig kifogni a gyerekesen gondolkodó kortársaimat, mire felvilágosított egy barátom, hogy azért mert a srácok értékrendje még teljesen más ilyen korban mint pl hasonló korú lányé. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy később érnek, de mindig bíztam abban hogy találok egy kivételt, aki nem 1, nem 2, nem 6 hónapra tervez, hanem esetleg kicsit tovább. Idősebb sráccal kéne kezdenem? Szerintetek mekkora az a korkülönbség ami még belefér, és mikor nő be a srácok feje lágya? :)
2009. febr. 19. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy örülsz a válaszomnak,én már pesszimistán állok a dologhoz!

Én 24 vagyok és még így is csak a gyerekesen gondolkozó pasikat sikerül kifognom!

Néha már azt hiszem,hogy csak két csoport van,aki gyerekesen gondolkozik,vagy akinek már gyereke van!

Szóval vagy fölnevelsz magadnak egy pasit,vagy szerzel egy olyat,akinek a gyerekét nevelheted!

(Ezt nem negatívumként írtam)

A kor meg szerintem nem számít!

A legidősebb pasim 14 évvel járt elöttem!

M

2009. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha 13-15 között lennél, akkor azt mondanám, válassz 1 évvel idősebbet.

De a te korodban bizony az van, amit az előző mondott. Azért akad hozzád illő is - tényleg próbálj 1-2 évvel idősebbek között forogni. És öltözz, viselkedj kicsit komolyabban - akkor jobban megtalálnak.

2009. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én válaszomnak se fogsz örülni.

A 20-on éves korosztályban is rengeteg gyerek van, akit csak a farka vezérel és képtelen tartós kapcsolatra.

Nekem egy 26 és egy 24 éves párom volt. Előbbi 3 hónap után, a másik 5 hónap után tett ki, mondván, hogy szórakozni akar (értsd: kalandokat).

Én is feltettem már azt a kérdést itt, hogy mikorra nő be a fejük lágya. Van akinek sohasem...De azért idővel gondolom mindenki komolyodik vmicskét. Mindenesetre rossz helyen próbálkozunk, hogy mindig ilyenek akadnak horogra...Nehéz a kivételeket megtalálni...

Én is gondolkoztam idősebb korosztályban, de vhogy nem tudnám elképzelni sok korkülönbséggel. Most 23 vagyok és korombeliekkel tudnék leginkább kapcsolatot elképzelni. Olyan 23-26 éves korosztályban. Idősebb pasiknál esetleg fenn áll már az igény a családra, én meg nem tervezek mostanában gyereket szülni. Talán csak 30 felett...Szal ott tartok, hogy nem tudom, mitévő legyek, hol találhatnék érett, komoly párt magamnak.

2009. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindegyik válasznak örültem. Lehet hülyén hangzik, de legalább kicsit megnyugtat hogy nem én lógok ki teljesen a sorból, és nem csak én látom így a helyzetet. Szóval nekem azt tanácsolták mozogjak kicsit idősebb körökben, de én csak max 2-3 év különbséget tudnék elképzelni, pont azért amit az előttem szóló mondott. Egy normális 25-6-7 éves emberkének normál esetben már a családalapításon jár az esze, akkor hogy jönnék én a képbe a 18 évemmel? Legalábbis akinek komolyak a szándékai nem feltétlenül olyan valakivel kezd, aki alapból képtelen még valamiért ilyesmire. Én csak szeretnék valakit, aki megért, mellettem van, szeret, támogat, és nem csak azon jár az esze, hogy mikor feküdhetünk már végre le... Tudom ez nem feltétlenül korfüggő, de már végképp nem tudom mit tehetnék azon kívül, hogy továbbra is csak várom a csodát. :D
2009. febr. 19. 14:58
 5/13 anonim válasza:
100%
Szia! Énis 18 éves lány vagyok, és sohasem kerestem párt a korombeliek közt,elképzelni sem tudtam volna, pont olyan okokból,amiket felsoroltál. Azt mondják a koromhoz képest jóval komolyabb a gondolkodásom, a stílusom,az öltözködésem. Az első kapcsolatom 2 évig tartott, 5 évvel volt időebb a srác, nagyon jól kijöttünk, de egyéb okok miatt én léptem ki a kapcsolatból. A mostani barátom is 5 évvel idősebb, szerinte kicsit sok ez, mert nem aludhatok nála, nem akkor vagyok vele,mikor akarja,de ezek áthidalható problémák. Hidd el, te is találhatsz normális 20 körüli srácokat,csak a megfelelő helyen kell keresni.Sok szerencsét!
2009. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden az elején dől el. Már az első 2-3 randin kiderül, h lehet -e abból a kapcsolatból komoly, hosszan tartó kapcsolat, vagy 1-2 randi, és vége.

Nem feltétlenül a korosztállyal van gond, lehet, h csak más közegben kéne keresgélned. Olyan srácokkal ismerkedj, akikről tudod, h más az értékrendjük. És már az elején szögezd le, h csak akkor kezdjetek bele, ha mindketten komolyan gondoljátok. :)

2009. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Továbbra is köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak! :)

Valamin megakadt a szemem... Legutolsó barátom is korombeli volt. Az elején teljesen normális gondolkodásúnak tűnt, semmi baj nem volt vele, 4-5 hónap után jött az első komolyabb vitánk, ahol felütötte a fejét, hogy valahogy nem egyezünk... semmi baj nem volt, egyszerűen csak nem tudott a szemembe nézni és elmondani higgadtan a véleményét, össze-vissza beszélt, pont mint egy kisgyerek, amikor magyarázkodik, hogy miért volt rossz. 7 hónap után ott hagyott... az igazi okot még mindig nem tudom. "Talált jobbat, élni akar, neki ez így már túl komoly/hosszú kapcsolat..." Ilyeneket hallottam, holott az elején ő is leszögezte, hogy komoly kapcsolatra vágyik, és így is éreztem :) KOPP :D

2009. febr. 20. 10:47
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Én húsz vagyok és a párom 60 éves.
2009. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
63%

Én 21 wok a barátom 40! És lassan nyugdíjas ja és kövér, nem értem miért wok még mindig vele, talán mert nincs más!

Pedig az ágyban sem jó.... szánalmas...

2009. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Én 19 vagyok és a párom 52 éves és jól érezzük magunkat ebben a kapcsolatban és jó az ágyban, jobb mint a fiatal igaz már szükség van a viagrára.
2009. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!