Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 fiú, aki félórára lakik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú, aki félórára lakik tőlem, idősebb mint én. Msnen beszélünk és már minden témát kibeszéltünk.1szer taliztunk élőbe, és már nemvolt téma. Ezena héten is talizunk, és félek, hogy unalmasnak tart majd. Miről lehet még beszélgetni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

ha bejötök egymásnak nem muszály beszélgetni!:)

vagy ha mégis akkor arrol ami az eszedbe jut de ne legyen tul nagy hülyeség..

és ne agodj hagyd hogy ő beszéljen!:)

azután kérdezgesd..:D

2011. okt. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
bármiről lehet beszélni, emberekről, a hableányokról, orbánról h milyen kis köcsög, aztán ki hogy képzeli a jövőjét stb
2011. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aktuális dolgokról
2011. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi...:) dehát aza baj,hogy 14/l vagyok ő meg 19 :/ és így kevesebb témalehetőség van... és bejövünk egymásnak,de semmi nincs köztünk. Már mindent tudok róla. Már cak hülyeségeket tudnák kérdezni xD lécci konkrétabban :))
2011. okt. 2. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
meg akár be is vezetheted új dolgokba
2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
például? amugy meg muszály minden percbe vmit csinálnunk,mert oan fajta h nem bir egy mpig sem nyugton mardni xD meg ha én kéredezek tőle valamit,ő nagyon bőven válaszol rá,és izgalmas történeteket tud mesélni,énmeg csak ilyen 1 mondatosakat,és emiatt ugy látszik,mintha csak ő beszélne,és szótlannak tart,pedig azért énis beszélek xd
2011. okt. 3. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudok példát, mert nem ismerem


amúgy benéztem, azt hittem, hogy te vagy az idősebb, így még nehezebb lesz :P


amúgy meg bízd rá magad sztem, elvileg úgyis neki kéne téged megszerezni

2011. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen... Altalaban nekunk fiuknak kel temat talalni

ha nrm talal temat vagy a vegso esetben te se akor fejezzetek be ha ez nektek kinos. De ha nem akor nem kel oda duma :D

13/F

2012. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!