Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sancii kérdése:

Van egy lány az osztályomban aki nagyon tetszik nekem de nem tudom hogyan érjem el azt hogy megszeressen szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
12 lehet hogy kicsi vagyok de...
2011. márc. 9. 14:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy érd el, hogy megszeressen?? Hmm.


Lehet, hogy már tetszel neki, de nem tudsz róla.


Amúgy ha meg tudod, hogy tetszel neki, akkor keresd a társaságát. Levelezgess vele órán meg ilyenek. Pl.: nekem is az egyik osztálytársammal tetszünk egymásnak, de ő nem tudja, hogy nekem is ő, de én tudom, hogy én neki igen. Na m1. Az a lényeg, hogy ő el akarja azt érni nálam, hogy nekem is tetszedjen ő (pedig már elérte) és ő ezt úgy csinálja, hogy szünetben velem van..néha lejön hozzánk és dumálgatunk, néha megölel meg ilyenek!!

2011. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

köszi!! te hány éves vagy

?

2011. márc. 9. 15:12
 5/21 A kérdező kommentje:
és mivan ha nem még tetszek neki?
2011. márc. 9. 15:21
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

én 15/L

Hát nem tudom. Ennél többet nem nagyon tudsz tenni. Talán, később hívd el valahova. Talán először ne csak őt hívd el, hanem többen mennyetek el mondjuk moziba vagy valahova..és akkor is "közeledhetsz" hozzá. Pl.: moziban egymás mellé ülve meg ilyenek. Szépen fokozatosan! De az se jó, ha túl nyomulós vagy!!

2011. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
értem köszi
2011. márc. 9. 16:23
 8/21 anonim ***** válasza:
Szivesen!! :)
2011. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Az előttem szóló remekül összefoglalta mit kell ilyen esetben tenni. Amit írt, azt kövesd szerintem pontosan, ennél többet nem tudsz tenni egyelőre. :)

Sok sikert!:)

16/F

2011. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Köszönöm :))
2011. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!