Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan pasi udvarol aki még véletlen sem tetszik vagy tetszett soha? Aki meg tetszene azzal semmi?

Figyelt kérdés

Van egy problémám. Nem merek kezdeményezni, pedig 24 éves lány vagyok. Félek a visszautasítástól. Főleg ha tetszik az illető.

Eddig összevetettem (összeírtam) hány pasi tetszett eddig az életemben és mennyi udvarolt.

Természetesen akik tetszettek, azokkal nem jött össze (vagy mert nem akart engem a pasi, vagy nem mert kezdeni, ez végül is nem derült ki), vagy abszolút nem lett semmi. Nem vagyok nyomulós, tehát teljesen a fiúktól függött h lép-e.


Ellenben rengeteg olyan volt (suli és egyéb helyzetek) ahol simán összejöhettem volna a pasival, mert úgy alakultak a dolgok később, de már az elején nem vonzódtam igazán, így később ha akartak is valamit én nem hitegettem őket.


Hogy lehet ez? És MINDIG?

Összeírtam: kb. 15 férfi tetszett nagyon, egyik sem jött össze. Kb. 50 férfi nem tetszett, az összessel lehetett volna bármi.


Ez mi, hogy lehet???

Van, aki ilyen problémákkal küszködik?


2011. márc. 9. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ez tök egyszerű,mindig az kell aki nem lehet a tied,gondold végig az 50 fiú esetét,ők téged akartak és nem lett köztetek semmi.
2011. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de nem azt akarom aki nem lehet az enyém! Én már az elején kiszűröm hogy kell-e az illető vagy tudnám e szeretni. És később alakul. Ha bejön nem lesz semmi, ha nem jön be tuti nyomul...
2011. márc. 9. 17:23
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez a helyzet. Pedig sosem a legjobbképűbb srácok tetszettek, most is tetszik egy pasi, szeplős, de nagyon, az egész teste, és rágja a körmét.:S Nem tudom mi, de valami nagyon megfogott benne. Persze gondolom neki nem tetszek mert már lépett volna, de én már egyszer nagyon pofára estem, amikor nő létemre kezdeményeztem egy srácnál, így hát már többé nem teszem.

20/L

2011. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Vagy beletörődsz, vagy lépsz. Nálam kicsit más a helyzet - megkaphatnám az álompasikat, de megfutamodok. Elmenekülök. Már két éve ezt teszem sorozatban. Ez sem jó, hiába én csinálom magamnak. Tehát vagy magányosan élem le az életem, vagy olyannal, aki mellett bátor maradok. Tehát nem az, akire vágyom, aki a tökéletes.


Vagy nálad is ez lesz a helyzet, és olyannal lesznek párkapcsolataid, akikkel nem is igazán szeretnéd, beletörődve, vagy végül egyedül is maradhatsz. Egy dologban bízhatsz: hogy az egyik megadja az esélyt, és ásó-kapa-nagyharang :)


Egyébként magadról mit gondolsz, miért nem sikerül őket magadnál tartani?

Nem lehet, hogy nem találkoznak az igények? Mert ha nem találkoznak, akkor csak áltatod magad, nem ő neked a megfelelő. Csak azt hiszed. Ez is eléggé esélyes, gondold végig.

2011. márc. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mindkettőtökből van belőlem is!

Lehet az, hogy olyan pasikat fogtam ki egyrészt, akik félénkek! Mint én! De mégis bennem van a bizonytalanság, hogy belehalnék ha csalódnom kellene:(

A másik akik jóképűek voltak, és tetszettek nagyon, azoktól megfutamodtam! Féltem, hogy ne felelek meg és szó szerint ridegen viselkedtem. Igaz ilyen csak kétszer volt, de az akkor volt amikor még nem volt pasim előtte.

De a kettő válaszotokból mindkettőből van bennem.

2011. márc. 10. 08:46
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igazából,van egy pont az ember életeben amikor rájön bizonyos dolgokra.

Például arra,hogy senki nem érdemel meg semmit.

És hogy kegyetlenség azt mondani hogy semmi sem véletlen. De a kudarcok mégis jönnek egymás után.

Egy tapasztalattal nincs gond, a következővel sincs.

A harmadiknál valami fájni kezd. A negyediknél ..már jön a kérdés: velem van a baj?

Majd kiderül: nem, egyszerűen ez van. Ennél szarabb ítélet nincs.Megmondom mért.

Csupán az ok nélküli létrejöttre hivatkozva megteremti magát a helyzet.

"Csak úgy" effektusnak hívom.

Mikor egyszerűen megtörténik,úgy alakul,vagy nem alakul,és

senkiben és semmiben nem idéz elő változást az ez általi belső nyomorod.

Te magad vagy az változással szemben,és ez van.

Aztán egyszer csak változik valami. Ez a frankó benne.


19/L

2011. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Azon egyszerű változtatni, csak oldódj fel! Én szó szerint értem, hogy menekültem, nem csak átvitt értelemben. Sietve megléptem xD Hogy ne kelljen megmondanom, miért...

Néhány fokkal enyhébb eset vagy, ezért én bízom benned, hogy áthidalod. Nehogy azt csináld, mint én, mert akkor örök magány lesz a vége. Inkább néháhy pofára esés, ha ez az ára annak, hogy aztán megtaláld az igazit. Ahhoz, hogy egy-egy pasiról ez kiderüljön, vállalni kell a kudarcot is. Valószínűleg a legtöbb, akit sajnálsz, nem lett volna számodra megfelelő hosszú távon. Ezentúl add meg az esélyt, ne legyél rideg, szedd össze és tedd oda magad, mutasd meg, mi rejlik benned, milyen értékes vagy, milyen szép életed van - olyan, amiben ő is részt akarna venni. És ha eltűnik közben egy-egy pasi, akkor is te jártál jól, mert az azt jelenti, hogy mégsem hozzád való.


HA viszont nem mutatod meg az igazi arcod, hanem direkt negatívat, ne csodálkozz. Az is lehet, hogy köztük volt már az is, aki tökéletes lenne neked. De mivel nem ismerhetett meg rendesen, úgy gondolta, hogy nem épp az vagy, akire szüksége van.


Ezért ezentúl tényleg szokj le róla. Így borítékolva van a kudarcra ítéltség.

2011. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hasznos választ!

Mindenkinek ment a zöld kezecske!

Főleg az utolsó válaszoló válasza érintett meg. Nagyon hasonló az esetünk (bár én tényleg nem szó szerint futamodtam meg).


Még írhattok!

2011. márc. 11. 11:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Témába vág, úgyhogy talán érdekelhet:


[link]


:)

2011. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
off: Jó ez a finnes példa,csak hát a magyar az tipikus különc nép szóval ez nehézkesen fog eljutni a női tudatig on
2011. márc. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!