Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig olyan pasi udvarol aki még véletlen sem tetszik vagy tetszett soha? Aki meg tetszene azzal semmi?

Figyelt kérdés

Van egy problémám. Nem merek kezdeményezni, pedig 24 éves lány vagyok. Félek a visszautasítástól. Főleg ha tetszik az illető.

Eddig összevetettem (összeírtam) hány pasi tetszett eddig az életemben és mennyi udvarolt.

Természetesen akik tetszettek, azokkal nem jött össze (vagy mert nem akart engem a pasi, vagy nem mert kezdeni, ez végül is nem derült ki), vagy abszolút nem lett semmi. Nem vagyok nyomulós, tehát teljesen a fiúktól függött h lép-e.


Ellenben rengeteg olyan volt (suli és egyéb helyzetek) ahol simán összejöhettem volna a pasival, mert úgy alakultak a dolgok később, de már az elején nem vonzódtam igazán, így később ha akartak is valamit én nem hitegettem őket.


Hogy lehet ez? És MINDIG?

Összeírtam: kb. 15 férfi tetszett nagyon, egyik sem jött össze. Kb. 50 férfi nem tetszett, az összessel lehetett volna bármi.


Ez mi, hogy lehet???

Van, aki ilyen problémákkal küszködik?


2011. márc. 9. 17:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Elolvastam a finnes példát. Itt nem erről van a probléma. Egy nőnek nem szerencsés így rámászni egy férfire (mivel nem tudja h tetszik-e a férfinek) kivéve, ha egyéjszakásra kell. azért nem túl jó, mert a pasi úgyis igent mond és kihasználja a nőt. És ez mire jó? Igen is egy nő tudja először hogy tetszik-e a kiszemelt férfinak. Ennek semmi köze az egyenjogúsághoz.


Oké nyomuljon rá a nő ha szexkapcs.akar.

De ha komolyat akar a nő, és pl. régóta tetszik neki a férfi, akkor nem ajánlott,mert ki tudja hogy a férfi csak ki akarja használni. Lehet neki nem is tetszik a nő, csak könnyű prédának tartja.


De fordítva nem így van!


Ha egy férfinek tetszik egy nő és kezdeményez nála, akkor a nő igent mond ha tetszik neki a férfi. Ha nem tetszik neki nemet mond. Nem fog lefeküdni egy olyan pasival, akitől nem akar semmit. Ellenben a pasi nem így tesz.



Amúgy én nem MEREK kezdeményezni, így nyitottan. Egyszer volt ilyen, akkor csak kapott rajtam a pasi, végül is nem is szeretett belém (mondjuk én sem) de az elején én sokkal jobban vonzódtam mint ő.


A másik fiút meg elhívtam valahova és még sem lett semmi. Ő sem nyomult én meg nem mertem.

2011. márc. 13. 19:25
 12/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy már 15-en is tetszettek nagyon az egy elég nagy szám szóval merj kezdeményezni, mert 15-ből egynek vagy kettőnek egészen biztosan tetszettél volna, a következő 15-ből ne szalaszd el a nyerőt.

A visszautasítástól szerintem nem kell félned, mert nőként előbb észre veszed ha az illető nincs oda érted minthogy kínos lenne a dolog.

2011. márc. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
valamit tenni kell mert marad a helyzet változatlan,attól,hogy elhívod a női fifikáddal megoldhatod hogy hálózd be a kiszemeltet,hogy abból ne egyéjszakás legyen.
2011. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Nem fog lefeküdni egy olyan pasival, akitől nem akar semmit. Ellenben a pasi nem így tesz. "

Én mind a két részről ismerek bőven ellenpéldákat, szerintem ez nem igaz így hogy a nők meg a férfiak így különböznének inkább egyénfüggő.

2011. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Úúúú, de eltudnám küldeni az itt kommentelő nőszemélyeket melegebb éghajlatra, de sajnos a csúnya beszédet moderálják. És mi van ha az illető nem álompasi? Szerintem mindenki megérdemel annyi lehetőséget, hogy bizonyitson. Lehet az 50 pasi közül, akikre magasról tettél, az egyik pont az lett volna, aki mindazt megtudta volna adni neked, amit a 15 pasi közül egy se. Ha ennyire szűkagyu vagy akkor megérdemled, hogy ne találj magadnak senkit. A külső nem minden!
2011. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem, vagy nem csak a külsőségekről van szó szerintem.

És nem hiszem, hogy sok jó kisül abból, ha egy nem szimpatikus emberrel próbál meg bárki egy kapcsolatot.

2011. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

19:47


Nem hinném, hogy az 50 aki kezdeményezett különb volt mint a 15 akivel nem lett semmi.

Először is akik nem jöttek be, sok volt a bunkó (volt ilyen is), volt olyan, aki egyszerűen annyira csúf volt h sajnálom:( volt aki sokkal öregebb volt, még nős is volt.

Akik bejöttek: volt helyes, volt csúnya, de imádnivaló, volt félénk, kedves, volt mackós de sajnos barátnője volt:(...

Én nagyrészt a normális férfiakra bukok, nem a bunkókra:)

2011. márc. 13. 20:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez,ugyanez,csak én még 19 vagyok,és kisebbek a számok,de uggggyanez! én is keresem a megoldást...szval ha megtaláltad,írj! :D
2011. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18:41-es vagyok.


"Egy nőnek nem szerencsés így rámászni egy férfire"


És férfinek a nőre? Ugyanez pepitában.

És természetesen nem is a rámászás a lényeg, hanem pont az, amit írsz, hogy neked nem megy, és erre próbáltam finoman utalni, hogy érdemes lenne változtatnod rajta: igenis MERJ kezdeményezni, különben továbbra is le fogsz csúszni azokról, akiket kinéztél magadnak. Eddig már tapasztalhattad, hogy a kivárás nem működik. Nem lenne akkor ideje megpróbálni egy új megközelítést, és magadhoz ragadni a kezdeményezést?


"(mivel nem tudja h tetszik-e a férfinek)"


Lásd feljebb, ugyanez fordítva. Fel lehet mérni a tetszést, senki nem mondja, hogy nem. De aztán LÉPNI IS KELL.

Ami meg a kihasználást illeti, oda kell figyelni és észnél kell lenni, ennyi. De ez az élet minden más területére is igaz.


"Ennek semmi köze az egyenjogúsághoz."


Dede. Mert amíg csak préda vagy, passzívan várakozó, addig továbbra is az lesz, ami eddig. Jó az neked?


"Egyszer volt ilyen, akkor csak kapott rajtam a pasi, végül is nem is szeretett belém (mondjuk én sem) de az elején én sokkal jobban vonzódtam mint ő."


No látod. Egyszer már ment, menni fog másszor is. És másszor már megfontoltabban választhatsz.


"A másik fiút meg elhívtam valahova és még sem lett semmi. Ő sem nyomult én meg nem mertem"


Ez is benne van a pakliban. Ilyen az élet. Próbálkozol öttel-tízzel és egy vagy kettő összejön. Ezek közül a harmadik-ötödik talán jó is lesz. Hajrá! Sok sikert és szerencsét! :)

2011. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!