Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy lany elfordul, mikor koszonok neki, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy olyan lanyrol van szo, aki szerelmet vallott nekem; en nem mondtam ugyan azt neki, hogy tetszik, de azt sem, hogy nem. Ma osszefutottam vele a suliba. O ott allt az ablaknal es nezett ki; mikor kijottem az osztalyombol ramnezett, en intettem neki, de o elfordult. Szerintetek ez azert van, mert haragszik?
2011. márc. 10. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
igen nyilván csalódott
2011. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is haragszik.
2011. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Meg nem tudom, hogy hogy zajlott köztetek a beszélgetés, de az elég kiakasztó tud lenni, ha vki azt mondja a másiknak, hogy "szeretlek", az meg nem mond rá semmit... Azért mondom, mert azt írtad, h. nem mondtál neki se igent, se nemet, szóval én ezt úgy képzelem, hogy valami kitérő választ adhattál, viszont annál a másik számára nincs rosszabb egy ilyen helyzetben.
2011. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

19:59 mindenki magabol indul ki! Egyebkent nem, kepzeld azt a kerdest nem en tettem fel. Tudod rajtam kivul tobb milliard ember el meg. Ismeros is tehette vagy akar maga a srac(amit nem igazan hiszek)

De ha en is tettem volna fel, akkor se kene ugy kezdeni a mondatod, hogy g€ci, mert ezzel sajat magad minosited le, valamint ezzel nem azt mutatod, hogy milyen vagany vagy, hanem azt, hogy milyen bunko! Reszemrol ennyi!

2011. márc. 10. 20:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Ur Isten! Te meg fogalmazni se tudsz! Mekkora szivas! Inkabb menj olvass valami konyvet, ahelyett, hogy itt g€cizgetnel a masikkal!!
2011. márc. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!