Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Help! Nőnapra mit vegyek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Nőnapra mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elmúlt, de megbeszéltük, hogy szombaton tartjuk, mert addigra mindketten hazaérünk. (más más városban tanulunk)

Mit vehetnék neki?

Pia illik? (malibut nagyon komálja, de az a névnapi tervem volt), esetleg egy aranyos plüssállat?

Parfümöt egyedül nemszivesen választok neki, hátha olyat veszek amit utál, de szóba jöhet.

Mindenképp meglepit akarok neki, tehát nem olyat, hogy eljön és kiválasztja.

Gyűrűt még nem szeretnék, mert csak 2 hónapja vagyunk együtt sztem korai.

18/F

17/L


2011. márc. 11. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrűt malibus plüssállattal.
2011. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

bíztam benned!

de drága b*zd, má ki is néztem pedig :D

2011. márc. 11. 12:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Virágot és/vagy bon-bont. Hidd el semmi más nem kell. 2 hónapja vagytok együtt és ez csak nőnap. Én még névnapra sem szoktam sok mindent venni. Italt pedig nőnek nem illik.
2011. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy könyv?
2011. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem valami szép virágot, esetleg cserepeset. Ha akarsz még vehetsz hozzá mondjuk csokit. Nőnapra nem nagyon kell más.


23L

2011. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mókás kulcstartókat lehet kapni.
2011. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Karkötő, nyaklánc, fülbevaló. Lehet ezüst vagy bizsu is. Amilyet szeretnél. Nagyon nagy a választék, és nagyon sok szép darab van benne:)
2011. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Karkötő, meg fülbevalóba nem igazán vagyok biztos, ésha nem tetszik neki, vagy ízléstelent veszek?
2011. márc. 11. 16:35
 9/13 A kérdező kommentje:
csoki meg snassz sztem, meg bonbon....
2011. márc. 11. 16:35
 10/13 anonim ***** válasza:

15.24-es vagyok.

Ha nem találtad el a méretet vagy az ízlését akkor kicserélik. Vagyis ahol én lakom ott kicserélik ha nem megfelelő.:)

2011. márc. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!