Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ez így elfogadható lenne?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, van egy lány alattam jár egy évvel a suliban, és megtetszett, de észrevettem, hogy párszor engem is nézett, nemtudom biztosan hogy engem, vagy miért pont engem, de gondoltam megismerném, az a gond, hogy suliban, nem látom oly sokszor, max 1-2 alkalommal akkoris vagy o.társaival van vagy barátnőivel, akkor pedig nemigazán jó, gondoltam felvenném msnre vagy valami és előszr msnen beszélgetnénk.....tudom hogy hülyeség ott beszélgetni, szerintem is az, de suliban nemtudom hogy oldahtnám meg, hogy beszéljünk ..... szerintetek?
2011. márc. 11. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

direkt beleütközöl a folyosón és bocsánatot kérsz, megkérded nincs e baja, ilyesmi

aztán megkérdezed merre megy melyik teremben lesz órája és neked is pont arra lesz dolgod éppen :)

aztán megkérdezed hogy mit utál a legjobban a tantárgyak közül, és te felajánlod hogy korrepetálod. ;)

hirtelen ennyi :D

2011. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem simán írj neki vagy vedd fel msnre. mondd meg neki h nagyon szimpatikus csak suliban sosem látod egyedül. nálunk a suliban mindgígymegy. előbb msnen- azátn megbeszéljük h suliban jöjjön oda:)
2011. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!