Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható e egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható e egy kapcsolatban ha a barátod (nőd) feltöri az emailedet, vagy msn-ed és elolvassa a leveleidet? Ha igen ti milyen esetben fogadnátok el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. A kapcsolat bizalomra épül, ne kelljen neki ilyen eszközökhöz folyamodnia hogy ellenőrizgessen.
2011. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Olyannyira nem elfogadható, hogy ha feljelented lecsukják érte.
2011. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

Hát, engem mindig hajt a kíváncsiság!


Ha ott van a telója előttem és Ő mondjuk kimegy WC-re, nem bírom megállni, hogy ne olvassam el az SMS-eket.


Mondjuk valahogy rájött, mert egyszer hagyott egy ilyen üzit piszkozatban: "tudom, hogy a telómat birizgálod, de azért szeretlek!" :D Nagyon ari, nem?


18/L

2011. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Vannak mániáim és ez is közéjük tartozik.

Az nagyon fel tud húzni, ha valaki felnyitja a nekem címzett borítékot, vagy elolvassa az smseimet e-mailjeimet. Szerencsére ritkán fordul elő, de ilyenkor rendesen kikelek magamból. Most lehet itt kíváncsiságra hivatkozni, de szerintem nagyon nagyfokú tahóság. Az én üzeneteim csak rám tartoznak, ha megmutatom valakinek, megmutatom, ha nem nem. Semmi köze hozzá.

Aki a kíváncsiságot írta, annak hogy esne, ha a barátja megnézni az üzeneteit és benyögné, hogy á csak kíváncsi voltam?

2011. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Liliom 18, már a sokadik olyan válaszodat olvasom, ami alapján kezdek meggyőződni, hogy hülye vagy.
2011. márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem elfogadható.
2011. márc. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:42

ez mekkora XD

2011. márc. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

tegnap 23:42:

Ennél már csak az lett volna ütősebb, ha így szakít veled :D

Mellesleg én is iszonyat kiváncsi vagyok (mindent tudni akarok természet :D), de mégse vagyok bunkó és olvasom el más dolgait. (mikor mellettem msnen vált pár mondatot se nézem, hogy miket ír...)

2011. márc. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát, a csajok többsége ezt alapból megteszi vagy megtenné, ha fel tudná törni.
2011. márc. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, és én egyébként nem csinálok nagy ügyet belőle, de akkor ezzel engedélyt adok magamnak arra, hogy oda-vissza menjen a dolog.
2011. márc. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!