Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Regisztráltam 1 társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regisztráltam 1 társkereső oldalon. Nem hiszek az ilyesmiben de hát. Persze 1 pasi 1ből küldött már 1 üzit hogy szeretne megismerkedni velem. Nekem is szimpi ezért is nem szeretném elbénázni! Vmi normális épkézláb üzit kellene neki írni! Tippek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 20. 23:12
 1/3 anonim válasza:
50%

Szija,hát nem tudom h hány éwes wagy...de azt tudnod kéne h igy neten keresztül nem nagyon érdemes ismerkedni:/nem tudhatod h télleg magáról töltött fel képeket...és ki tudja h mit szeretne tőled:S

szówal szerintem jobb lenne hagyni!

de ha te ugy gondolod h nincs igazam...akk írj neki ha dondolod...csak azért gondold át amit mondtam(írtam)

2009. febr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen társkereső oldalon ismertem meg a férjemet. 3 éves házasok vagyunk.

Először is, ne találkozz azonnal vele. Ha tényleg tetszik és te is neki, akkor levelezzetek és beszéljetek telefonon. Sokat. Ismerd meg. Ha nem bir várni, akkor csak szexet akar.

Első levél legyen távolságtartó és udvarias.

Ha komolyan gondolod, hogy igy akarsz társat találni, akkor nagyon sokat és nagyon sokan fognak átverni. Idő kell, mire kiismered az embereket. Sokan nem valós dolgokat mondanak magukról és nem igazi képet tesznek fel. Ezekre készülj fel.

De az én példám is mutatja, nem lehetetlen vállalkozás.

Sok sikert!

2009. febr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkét üziben van igazság szerintem. Köszönöm.
2009. febr. 20. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!