Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy társkereső bloggal kialakulhat egy normális kapcsolat? Mit gondoltok egy ilyen lányról, elfogadnátok barátnőnek?

Figyelt kérdés
www.nyilt-titkok.blogspot.com
2011. máj. 24. 22:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy így kialakulna egy komoly kapcsolat. Kevesebben járnak ide, mint a társkereső oldalakra és fényképet se nagyon találtam.

A gond azzal kezdődik, hogy másokhoz hasonlítod saját magadat. Azt hiszed, hogy az a kapcsolat - ami szerintem túl idealisztikus - amit leírtál a tökély és mivel a benne élők jól érzik magukat, azt hiszed, hogy te is így lehetsz boldog. Azonban nincs két egyforma ember és lehet, hogy téged egészen más valaki tenne boldoggá, mivel a leírtak úgy hangzanak, mint a legtöbb ember elvárása egy kapcsolattól: mindig együtt vannak, keveset veszekszenek, évek múlva is érdeklődnek egymás iránt stb. Amikor pedig megkapjuk, akkor unalmassá válik és csak akkor értékeljük, ha már elmúlt.

Szóval ahelyett, hogy társkereső blogba ölnéd az idődet és az energiádat, keresgélj a valóságban, mert ott nagyobbak az esélyeid.

2011. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A valóságban nincs esélyem, és nem azért mert ronda lennék. Pont azért választottam ezt a lehetőséget.
2011. máj. 24. 23:15
 3/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam az utolsó betűig. Le a kalappal, csak gratulálni tudok hozzá. (Bár néha azért felvontam a szemöldökömet.)


Ritka az ilyen ember, nemtől függetlenül. Remélem, hogy egyszer találok majd egy hozzád hasonlót, mert ha nem is mindenben, de több dologban azonos a hozzáállásunk.


Egy kérdés: Hogyan juttatod el ezt az írást a potenciális jelöltekhez? (Az itteni kérdést leszámítva.)



27/F

2011. máj. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Google barátom majd segít. :D

Sok helyre feltenném még, úgy megtalálhatják, vagy akár beregisztrálok társkeresőbe és a bemutatkozáshoz csak belinkelem.

2011. máj. 24. 23:21
 5/26 anonim ***** válasza:
Jól látom hogy nem írsz arról hogy mivel foglalkozol és hogy mi érdekel?
2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
19 évesen nyilván most fejezi/-te be a középiskolát és esélyesen megy tovább főiskolára vagy egyetemre. Eltaláltam?
2011. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ezek csak felszínes dolgok lennének azért nem írtam róla. Okj-s tanfolyamon vagyok, csak lányokkal, de lehet egyetemre is megyek szeptembertől. Középsulit már tavaly elvégeztem.
2011. máj. 24. 23:48
 8/26 anonim ***** válasza:

A mellműtétet semmikép nem javasolom, bármekkora van hidd el találsz olyat aki azzal fog szeretni amivel rendelkezel.

26 ff Pest

2011. máj. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az hogy középiskola vagy egyetem az nem az hogy mivel foglalkozol. Felteszem a kérdést mivel foglalkozol mi érdekel? Kérdezhetném úgy is mit tanulsz mit szeretnél dolgozni mi a hobbid?
2011. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam a blogodat, mert érdekelt hogy milyen ember lehet aki ilyet csinál. A leírtak alapján teljesen normális lány lehetsz, és ez sokaknak be is jöhet hogy nem iszol, dohányzol, nem bulizol stb. hiszen van sok fiú/férfi aki nem nagyon szereti ezt a magatartást. Az érdeklődésed is tök jó igazából azt az egyet furcsálltam (vagy 2 dolog) hogy Te most elvileg kicsit túlsúlyos vagy (bár 167 és 67kg annyira nem durva) de a pasi ne legyen túlsúlyos :) A másik a szilikon mell. Tényleg szükséged van rá? Úgy érzed hogy ettől jobb lesz Neked?

Amúgy én soványabb vagyok és van barátnőm, csak azért írok, hogy megerősítselek és tetszik a felfogásod, és én örülnék ha pl. baráti körömben lennének ilyen emberek :)

Azért is írok, mert sokszor volt ez velem is, hogy hülyének néztek bizonyos dolgokért (szintén mert hogy agykontrollt végeztem és érdekeltek a spirituális dolgok. Én sem hiszek el mindent, de van hitem)Akkoriban fura is volt hogy ilyen felszíni barátságok alakultak ki hogy jól elvoltunk, de belsőbb témákról beszélni már nem nagyon lehetett. Vagyis bizonyos témákról nem. Aztán meg átkerültem más helyre ott már jobban elfogadták, de mélyebb barátságokat már nem könnyű kialakítani egy összeszokott társaságban. A lényeg hogy én bíztatlak és sok sikert Neked hogy megtaláld az igazit. Ha beszélni szeretnél valakivel csak így neten akkor írhatsz privit nyugodtan.

20F egy melletted lévő megyéből :)

2011. máj. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!