Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek felé, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek felé, ha a barátnője egy percre sem hagyja magára?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik. A szomszéd osztályba jár. Felvettem msnre, egész jót beszélgettünk. Az a baj, hogy a barátnője - akit nagyon nem kedvelek - folyton vele lóg. Egy pillanatra sem hagyna minket kettesben. Így alig beszélünk:S Mit tanácsoltok?
2009. febr. 21. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Utalj rá (pl msn-en), hogy beszélnél vele négyszemközt, és így ha akar, akkor lerázza a barátnőt, ha meg nem akar, akkor úgyis azzal fog takarózni, hogy az illető lerázhatatlan, és meg se próbálja. Elképzelhető, hogy ő is örül a barátnő jelenlétének, mert esetleg nem akar még lépni feléd.
2009. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Menj rá a barátnőjére is, akkor tuti felfigyel rád!
2009. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hívd el valahova...pl sétálni. Oda csak nem viszi a barátnőjét. Vagy akaszd rá egyik haverodat a barátnőre, addigis ellesz és Ti is lehettek ketten.
2009. febr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
ha igazán ökös gyerek vagy odamész, rámosolyogsz a kiválasztott lányra és elhívod dumálgatni 3 méterrel arrébb. Ha a bnője is menne vele automatikusan akkor simán mond meg neki hogy bocs nem téged hívtalak... Vagy ilyesmi. Legyél ilyen helyzetben rámenősebb.
2009. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
tökös gyereket akartam írni bocsi
2009. febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azért nem kell bunkónak lenni a barátnőjével sem , mertha az vagy akkor a bnője ellened fogja uszitani a csajt ..na meg a valszeg ha ő a legjobb bnője a lánynak akkor fontos neki hogy legyetek jóban , vagy legalábbis ne utáljátok egymást .. semmiképpen se legyél bunkó.
2009. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg beszélj egy haveroddal és menjetek el négyesben valahová,aztán pedig mindenki hazakisérni a "párját" és hazaúton lehettek kettesben

sztem a csajok is örülnének hogy elmentek valahová és a barátnő is értékelné a dolgot igy tuti nem beszélné ellened a kiszemelt lányt

2009. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az a gáz, hogy a barátnőjének van pasija. Ők 3an jóban vannak, én meg nem nagyon jönnék így képbe...
2009. febr. 21. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:

ÉRTEM

Akkor mi lenne ha egyszer msnezés közben megkérdeznéd nincs e kedve sétálni vagy meginni vmit vholt délután..és ha igent mond kérdezd meg mikor lenne neki jó........

2009. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!