Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek a férfihoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a férfihoz, aki tetszik nekem? Van barátnője, de 400 km-re laknak egymástól.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném őt,csak nem tudom hogyan hívjam fel magamra a figyelmét.Mindig mosolyog,vicces,kedves,őszinte férfi.Tudom nem szép dolog a barátnője távollétét kihasználni,de ez még egy középiskolai kapcsolat,csak ritkán találkoznak és bízom benne,hogy nem az igazi.Ő 22 éves én 23.Biztosra szeretnék menni,nem birnám ki az elutasítást.Szerintem hűséges tipus azért nem hagyta még el,vagy nincs más jelentkező, én itt vagyok :-)
2010. ápr. 24. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mosolyogj rá,vagy szólísd le vmi apró ürüggyel. Ha bejsöz neki,akkor majd próbálkozni fog. De tuti tipp pasi hódításra nincs.
2010. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem gerinctelenség kikezdeni egy olyan férfival, aki kapcsolatban él. Még akkor is, ha messze lakik a párjától. Miért akarod őket szétszedni? Lehet, hogy nagyon szeretik egymást, csak nem tudják megoldani, hogy közelebb lakjanak...
2010. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

fujj de utálom a fajtád...


amig nem szingli,hagyd békén

2010. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sose mutatkozik a lánnyal,és nemrég volt egy kalandja egy 16 éves csajjal.Ezért gondolom,hogy nem klappolnak a dolgok...és egy 16 évesnél már csak többet tudok...
2010. ápr. 24. 16:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi kapcsolata nem az igazi akkor egyszer szét fognak válni. És akkor bejösz a képbe te. Viszont ha rosszul látod kívülről, és a férfi mégis megtalálta az igazi társát akkor nem tudsz mit tenni.
2010. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom az ilyeneket.

Nem értem, miért akarsz szétszedni egy párt!

Na és, ha volt viszonya? Attól te még tükörbe tudsz nézni.

De képzeld el fordított helyzetben: Van egy barátod, csak éppen "nem mutatkoztok együtt" (pl. mert messze laktok egymástól), és kiderül, hogy egy csaj rámozdult. Gondolom, nagyon örülnél...

2010. ápr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés az volt, hogy hogyan? Törekedjünk a lényegre!
2010. ápr. 24. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Jó. Sehogyan.
2010. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, akkor is meg fogom próbálni valahogyan és majd ő közli,ha nem jövök be neki.
2010. ápr. 24. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát majd igazán büszke lehetsz magadra hogyha ennyit törtetsz és az a lány majd miattad fog bőgni, mert szétszedted őket... Nem igaz hogy nem tudsz mást találni magadnak... Remélem majd egyszer te is rájössz hogy milyen többszáz kilóméterrel arrébb lakni attól az embertől akit szeretsz és valaki szétszakít titeket. Hidd el hogy nem jó... Az a kaland meg lehetett azért is mert éppen összevesztek valami miatt és éppen olyan kedve volt a fiúnak de már megbánta és megbeszélték vagy mittudomén... Most lehet pontozni, de akkoris ez a véleményem... =\
2010. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!