Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért irja ezt? Csak poénkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irja ezt? Csak poénkodik ugye? Ne vegyem komolyan? De miért nem csókol meg?

Figyelt kérdés

van egy srác kb 1hónapja ismerem és szombaton randiztunk:) de nem csókolt meg... tervezzük a következő randit:)

naponta órákat beszélünk msnen és ilyet ir tegnap hogy "kedves vagy meg aranyos és ezért szeretlek:$:) "

meg ma ilyet hogy "Tudom de akkoris szeretlek:$"

Irtam neki poénosan hogy "jaja, ugyse hiszem el:D"

de a gép előtt ülve kicsit értetlenül ültem, hogy ez most amit irt, most gúnyolódik vagy mivan? Nem hiszem hogy szerelmes belém...

Meg meséli hogy az apja folyton kérdezi, h járunk-e már:D


2011. márc. 14. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
hát akkor csókold meg te!
2011. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TWIO ***** válasza:
Szeretlek, minthogy jól érzem veled magam, fontos vagy nekem. Ezt én is szoktam így mondani, haveroknak is :). Elvégre nem azt mondta: "Halálosan szerelmes vagyok beléd!" :)
2011. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

oké:)

de ugye akkor ő nem haverságból irja?:D remélem nem azért hiv randizni h ne unatkozzon:D

2011. márc. 14. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem poénkodik, hanem tényleg szeret és azért nem csókolt még meg mert nem mert megcsókolni. :)
2011. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért kellene hogy 1 hónap ismeretség és egyetlen randi után megcsókoljon? Biztos nem poénból randizik, szóval hamarosan el fog jönni az ideje, hagyd, hogy ő lépjen először! Ha ilyeneket ír neked, akkor tuti megerősítést vár tőled, hogy te is jól érzed-e vele magadat, és a kedvezően reagálsz a beszólásaira, 1-2 randin belül biztos tovább akar lépni.

Nem tudom, hány éves vagy, de az egésznek éppen az adja meg a varázsát, hogy mindketten akarjátok, de vártok a megfelelő percre..:D Csak egyetlen alkalommal van első csók egy kapcsolatban, akkor az legyen IGAZI!:)

Ez az akkor is szeretlek nagyon jó szöveg, mert kétféleképpen lehet érteni, barátilag és szerelmileg is. Tehát úgy vallott, hogy nem is tette meg:)

Ne kishitűen reagáld le ezeket a poénokat, hanem inkább próbáld meg viccesen, pl Tudom, én meg a két szép füledért szeretlek! Jó ez béna, de most jobb nem jutott eszembe..:D Nem kell, hogy te többet mutass, mint amennyit ő mutat feléd. Egyértelmű, hogy veled akar járni, úgyhogy hagyd meg neki a lehetőséget, hogy férfinak érezze magát, és "elcsábítson" téged!

2011. márc. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el!!! Egyszer az a baj, hogy a srác nem mondja, hogy szeret, egyszer meg az, hogy mondja, ha mondja, akkor miért mondja, hogyan mondja, inkább ne mondja...
2011. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kuss
2011. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!