Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit ertett azalatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit ertett azalatt, hogy olyan vicces baratnot szeretne, mint o?

Figyelt kérdés
A srac olyan, hogy folyton viccelodik, van, hogy neha ugy viselkedik, mintha bolond lenne, folyon hulyul mindenkivel, szeret a kozeppontba lenni.
2011. márc. 14. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

azt hogy olyan vicces barátnőt szeretne, mint ő.

de a fiuk olyat hogy milyen barátnőt szeretnének csak addig mondanak, amíg nincs senki, akit megszeretnek.

ha megismer és megszeret Téged, akkor pont olyan barátnőt szeretne majd, mint amilyen Te vagy.

Ha nem vagy egyáltalán vicces, akkor is.

2011. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt hogy vicces barátnőt szeretne?!
2011. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De pont az a helyzet, hogy az ismeroseim igencsak viccesnek tartanak. A sracnak viszont regebben bejottem, de most, hogy tudja, hogy nekem is tetszik nek lep.
2011. márc. 14. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:

nem lép, pedig tudja??

akkor kis gyáva.

mint a fiuk ált.


vagy nem akar téged


pajtizz vele

kacérkodj

de csak finoman

nem kell nyomulni

barátkozz

aztán majd lesz valahogy

vagy nem

akkor mindegy

2011. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mar probaltam vele baratkozni, de teljesen ellok magatol. Probaltam felvenni MSNre, de nem fogad el soha.

Ha szemelyesen talalkozunk, akkor sokkal kedvesebb, mint interneten keresztul. Mar en se tudom, mit higgyek vele kapcsolatba.

2011. márc. 14. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

nos, az tuti, hogy a net nem a stílusa.

megértem.

az ilyesmit jobb személyesen.

bár, ha ellök magától így is,

nos...

az azt jelenti, hogy nem Te kellesz neki.

úgy tűnik, a viccesség nem elég neki mégse.

Felejtsd el.

2011. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!