Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagosabb, csendesebb, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagosabb, csendesebb, nem bulizós, de értelmes, okos, vicces lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
A csendesebb, nem bulizóson a hangsúly leginkább. Buliban nem, suliban egyéb okokból nem, utcán nem, buszon nem, facebookon nem, akkor mégis hol?
2011. okt. 15. 20:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Facebookon miért nem? Neten egyébként nem csak Facebook van...
2011. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ajtóról ajtóra kell járni a város, majd találsz egyet.
2011. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Könyvtárban, kávézóban-teázóban, társkereső oldalakon, kutyasétáltatás közben a parkban.
2011. okt. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Könyvtár szerintem. Vagy egy zenesuli, vagy ilyesmi..
2011. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Ülj fel egy olyan vonatra, amelyik péntek délután megy egy egyetemi városból a világ végére...
2011. okt. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
39%
Zárdában elég gyakran előfordul az ilyen nő!
2011. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 DiMalto ***** válasza:
80%
Templom,vasárnap,9körül!!!tuti a siker :)
2011. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Facebookon szerintem kap minden nő annyi levelet, hogy még a normálisra sem válaszolnak. Meg sem próbálom, előítéletesek már az ilyen ismerkedéssel kapcsolatban.


2. Nem egyet akarok találni, hanem olyat akivel jól érezzük magunkat. :) Azért ha 10 év múlva se találok senkit, majd ígérem kipróbálom, biztos jó módszer! :-)


3-4. Könyvtár? Mégis hogy? :) Szerintem oda tanulni járnak sokan és nem ismerkedni, nem hiszem, hogy sok sikerem lenne iskolától stresszes lányoknál. :D Kávé-teázó? Oda se sok lány jár egyedül. :) Társkeresőn pedig a....nem akarok megbántani senkit, de a maradék van, akiknek már édesmind1, csak férfi legyen. Kutyám nincs, zenesulitól pedig messzebb vagyok mint ide Nagytálya. Amúgy 21 éves vagyok. :)


Mentek a zöldek.

2011. okt. 15. 20:49
 10/40 A kérdező kommentje:

Vonat nem jó, akkor már inkább távkapcsolat egyből nem? Más városokban ismerek számomra fantasztikus jó nőket, szabadon, de távkapcsolat nem kell.

Nem vagyok vallásos, szóval utóbbi két tipp sem nyerő. :-)


Jó ez a miért nem jó játék, mondjatok még! :D

2011. okt. 15. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!