Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel az első randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjii kérdése:

Mit vegyek fel az első randira?

Figyelt kérdés
sétálni megyünk, esetleg beülünk valahova.. nem akarok kihívó lenni persze azért nagyon szép szeretnék lenni fontos az első benyomás
2009. febr. 21. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem kell túl kihívóan öltözni....attól függ hova mentek....ha egy étterembe vagy ilyesmi akkor egy szolíd felső és nadrág...ne vegyél fel csipkés toppot,meg vad csizmát....tapasztalatból tudom...
2009. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már megbeszéltetek randit valszeg megvolt az 1. benyomás :D
2009. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél fel, ami kihangsúlyozza az alakod és az előnyeid. Semmiképpen se kihívót, ne rakt ki magad. Érted, hogy értem?!? Nem kell cicivillantás, inkább ami passzos és sejtelmes.
2009. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

KÉNYELEM! Ez az elsődleges szempont! Csakis olyan ruhát vegyél föl (és itt már szinte mindegy, h mit), amiben jól érzed magad, nem kell igazgatnod, nem feszengsz benne. Javaslom a farmert, vagy valami egyszerű nadrágot (semmiképp nem ajánlok szoknyát, akkor sem, ha abban érzed igazán jól magad, mert bármi történhet, és a szoknya szerintem kínosabb pillanatokat okozhat, mint a nadrág)

Felülre pedig vagy valami gombosat, vagy cipzárosat, hogy ha fáznál vagy meleged lenne, könnyebben tudd kezelni, és ne kelljen folyton levenned, meg fölvenned.

De mindezt azzal együtt valósítsd meg, hogy legyél kényelmes ruhában!

Az első benyomáson már régesrég túl vagytok! (És stílusban éppen ezért vegyél föl hasonló ruhát, mint amiben voltál a randikéréskor, vagy amiben látott)

2009. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: mindezt ugye úgy mondom, h már találkoztatok élőben is. Ha még nem látott élőben (net, vagy ismerősön keresztül találkoztatok, bármi), akkor csak a kényelem legyen fontos!

Ugyanis egy ember attól lesz szép, és szimpatikus, ha jól érzi magát, és hogyan érezhetnéd jól magad egy kényelmetlen ruhában? :)

2009. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!