Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randira örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randira örülnétek rózsának?

Figyelt kérdés

Nem vörös értelemszerűen, és olyan helyre mennénk ahol nem kéne hurcolnia végig magával

Elég romantikus lélek vagyok és így tanítottak, hogy nőknek virágot, csak nem tudom manapság mennyire elfogadott ez, vagy inkább kicsit tolakodás


2011. okt. 20. 23:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Én nem örülnék neki:S Sőt, nálam ez annak a jele lenne hogy pápá:S de ez is én vagyok. Én nem vagyok szerintem romantikus. Kifejezetten zavarna. De ismerek olyat aki elolvad tőle. Te ismered a lányt:)
2011. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Egy jó orgazmusnak jobban örülnek...
2011. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Jéézusom, létezik még ilyen pasi? Nem talizunk? na jó, hülyéskedek.. :D hát ez nagyon szép töled, és szerintem minden normális nö megörülne neki, bárcsak minden férfi ilyen lenne :)
2011. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
Biztos van akinek tetszik, de jobb ha egy pasi pasi...inkább minecraftozzunk
2011. okt. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

ha nem ribancnak viszed akkor nagyon tuti!!!!

...de olvasom itt a sok ribit akik életükbe pofonon kívül nem kaptak semmit!!!!

2011. okt. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Haveri segítség:

Nem ismerem a kiszemelted, kérdező (ha van), de a lány megismerése nélkül nem egy nagy ötlet. Én sosem csináltam (nem mertem, mert féltem attól hogy beégek), haverom egyszer bedobta, és ő csakugyan így járt. Szóval első randira semmiképp.

2011. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%
Sok bolond lány van, aki nem ismeri a romantikát és a virágnak sem örül. Nagyon elkeserítő, hogy idáig süllyedtünk, hogy már a virág sem kell.
2011. okt. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Én soha nem járok így, ha beégek azt visszakapja a ribi. Nagyon meg szoktam az olyanokat verni éjszaka követem és jól megpakolom. Voltam már sitten is miatta, de azóta is folytatom ezt a jó szokásom. Nem szabad visszautasítani, mert megjárja. Nagyon csúnyán.
2011. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem! Nők csak meg játsszák magukat hogy tetszik nekik a virág! Ma már nem viszünk nekik virágot! Nem örülnek nekik! Esetleg ha 30 fölött van a hölgy!
2011. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

En nem ertek egyet az elottem szolokkal!

A rendesen nevelt lanyok igenis megorulnek a viragnak vagy barmi mas apro figyelmessegnek! Ha meg nem tetszik nekik az ajandek,azt nem hangoztatjak.En a helyedben beprobalkoznek a rozsaval.Nagyszeru dolog,h mar az elso randin megtudhatod, h mukodne-e a dolog kettotok kozott.Mert gondolom nem szeretned olyan kezet fogni,aki toled teljesen elteroen nem romantikus,s nem ertekeli ezeket az apro ajandekokat.

Mondjuk azert jo lenne kinyomozni,h mi a csaj kedvenc viraga,de ha nem megy,akk a rozsaval nem tevedhetsz nagyot.

Mindenesetre sok sikert,en szurkolok neked!


21/L jah,es en nem vagyok egy romantikus lelek, de attol meg szeretem a viragokat es a figyelmesseget

2011. okt. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!