Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van egyre több olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több olyan lány akihez nem lehet hozzászólni, buvalbélelt arcán semmi mosoly és még bunkózik is?

Figyelt kérdés
Hová tűntek a szimpatikus kedves lányok? Most lehet megkapom a magamét.
2011. nov. 6. 14:29
 1/10 napietus ***** válasza:
67%
talán csak veled nem akarnak szóba állni, az nem lehet?
2011. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak cserfesek is, de egy bizonyos stílusban követelmény a szomorúság-nyomorúság.
2011. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én azért nem szoktam mosolyogni/röhögni, mert kijönnek az erek a fejemen.xD
2011. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért, vigyorogjanak, miközben mennek, vagy mi? És mi az, hogy bunkózik? Ha leszólítod őket valami hülye ürüggyel és nem veszed észre, ha nem tetszel nekik, akkor szerintem érthető, hogy nem ugranak ki örömükből.
2011. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14:33 Azt megnézném. :DDD


Amúgy értem én az alap problémát. Az, hogy mennek az emberek az utcán és mindenki búval b.szott, világfájdalmas képet vág. Kevesen mosolyognak csak úgy vissza. Mindenféle szándék nélkül. Nekem, ha jó kedvem van rámosolygok az emberekre az utcán. :-)

19/F

2011. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs humorérzéked..:)
2011. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Nálam sok mindentől függ ez a mosolygás-dolog.

Először is, hogy mennyire van rossz/jó napom. Ha rossz napom van idegesítenek a kedves emberek:D Ha jó napom van, akkor szívesen visszamosolygok bárkire, viszont a fiúkra/férfiakra félve, mert szinte azonnal flörtölésnek veszik. Ezért általában a pasik mellett úgy megyek el, hogy a földet nézem, vagy csak simán előre, hogy még a periférikus látásommal se lássam őket még véletlenül se:D

Szóval én ezért nem mosolygok a fiúkra:)

2011. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Mostmár akkor mindent értek én is... Minden lány lehajtott fejjel közlekedik a fiúk mellett... nem azért de szánalmas.
2011. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, szánalmas, de így legalább elkerülöm, hogy ok nélkül reménykedjenek abban, hogy esetleg lehet valami köztünk.
2011. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 napietus ***** válasza:
én se mosolygok rá idegen pasikra, mégse vagyok búvalbélelt :)
2011. nov. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!