Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha megtudnátok, hogy egy 20 éves lánynak még soha nem volt barátja?

Figyelt kérdés

Nem merek párkapcsolatról beszélni a velem egykorúak társaságában, mert rögtön megkérdezik mióta nincs barátom, hazudni nem akarok, főleg, hogy van egy csomó pasi, akinek nincs barátnője, van olyan aki tetszik is, (bár én nem hinném, hogy tetszem neki) félek, hogy furán néznének rám. Jönnének a kérdések, hogy még sose csókolóztam, szűz vagyok, és a bunkó beszólások, hogy biztos a lányokat szereti (sajnos volt már, hogy ezzel piszkáltak).

Nem járok sehová, a barátnőim más városba költöztek az elmúlt években, igazából semilyen baráti társaságom nincs, a külsőmmel nem hinném ,hogy baj lenne, de már önbizalmam sincs, mert két srác is elküldött, nálam nem igazán próbálkoznak, flörtölni sem tudok, sokszor úgy érzem olyan vagyok, mint egy darab kő, és ezt elég cikinek is érzem. Gondolkoztam a netes társkeresésen, de még nem szántam rá magam. Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról, nagyon furán néznétek rá ezek után? Tényleg nem tudom mit mondjak, ha véletlen megkérdezik, mert nem akarok hazudni...


2011. márc. 15. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem akarod elveszteni a szüzességed?:)
2011. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Örülnék neki:D
2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, h v nagyon válogatós vagy, v megközelíthetetlennek tűnsz (vagyis nem adsz jeleket, netán el is riasztod vmivel a fiúkat).
2011. márc. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki hiszen még érintetlen vagy. :) Szerintem ezzel semmi baj nincs és tuti, hogy vannak egy páran akik nagyon örülnének egy ilyen lánynak (köztük én is :)).
2011. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről nagyon örülnék egy hozzád hasonlónak, mert sokban hasonlítok az általad leírtakra. Sajnos ez egy ördögi kör, én is keresem a kiutat belőle.
2011. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

mintha magamat olvasnám...

annyit hozzáfűznék, a bunkó beszokásokkal kapcsolatban,vagy ha kérdezgetnek,és nem akarod azt mondani semmi közöd hozzá, egy kedvesen vicces visszaszólással el lehet intézni.Állj ki magadért,mert más nem fog.

Próbálj eljárni valamit sportolni,vagy valahova,programokra menni,tudom minél idősebb az ember annál nehezebb baráti társaságot összeszedni a 0-ról,de nem lehetetlen!

2 srác pedig nem az összes,kifogadt kész,ne rágódj ezen.

Ha flörtölés nem megy,gondold azt hogy csak viccelődtök..

menni fog az.

2011. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem néznék rád furán speciel. Sőt tisztellek, hiszen nem mész el rögtön az elsővel szobára. Röhögd szemközt aki beszól emiatt. vagy vágj vissza h ő meg egy ribi vagy valami :). off/Amúgy ha hiszed ha nem én pont ugyan így vagyok, csak én fiú vagyok.. És végül egy visszakérdezés. Te hogy vélekednél egy ilyen fiúról? \off
2011. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egész biztosan agyon fognak kövezni, mert nem a világ ribanca vagy, aki 10 faszival hempergett már 14évesen...


Legyél magadra büszke, ne hazudj ha erről kell beszélni, ne érezd magad kellemetlenül sem azért mert értékeid vannak :)

akik elküldtek ők nemtudják mit hagytak ki.

És önbizalommal tele eriggyé bulizni-szórakozni, ahol majd megtalál a nagy ŐŐŐ.

2011. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet levélbe légyszi, kíváncsi vagyok rád:)
2011. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 vinviri válasza:
Ugyanez van velem is és még a kor is stimmel. :) De egyébként én is tök kellemetlenül érzem magam amikor rákérdeznek hogy mikor volt bárátod meg hogy meddig tartott meg ilyenek én meg nem tudok rá mit mondani. Szóval együtt érzek veled. :)
2011. márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!