Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! A Tecktonik-os pasikró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A Tecktonik-os pasikról vélemény? Tényleg melegek? Vagy csak ugy néznek ki? Kinek tetszik?

Figyelt kérdés
14-18 éves korosztály lécci és csajok ^^
2009. febr. 21. 22:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem télleg hanem tényleg!!:D

Szerintem nem feltétlen melegek inkább csak úgy néznek ki.Nekem nem jön be.

2009. febr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem nagyon tetszenek,

amúgy jó a stílus de elég gáz hogy divatból egyre többen próbálnak így kinézni...már-már szánalmas a dolog szerintem

2009. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%

Jájj sz.tem iszonyat édesek...és főleg ha még a táncot is jól nyomják akkor olvadok ;)

14/L

2009. febr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem tetszenek, nem néznek ki melegnek, inkább csak rettenetesen rusnyák.
2009. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem tartozom a korosztályba (23), és nem is pont a kérdésre válaszolok, de... kik azok a tektonikos pasik? :O

Különben ha egy srác homokosnak néz ki, az már régen rossz. Egy fiú legyen férfias, egy nő meg legyen nőies. Ne keverjük a szezont a fazonnal!

2009. febr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

Jéé, ez az??

http://www.youtube.com/watch?v=UbzYXWLVU3o


Háháá, jó látni, hogy most is van ilyen :)

Én 27/F vagyok, és 17 évesen pont ugyanilyen zenékre táncoltam, ugyanígy :) csak akkor Marushának, Scooternek meg Thunderdome-nak hívták, és még gyorsabb volt...


És szerették a csajok!

Az ilyen mozgásigényes táncokat általában csípik, megmutatják, mennyi erőtartalék van az ember fiában :)

2009. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

(előző vok):


talán annyi, h ne öltözz hozzá túl emósan (bár a túl lógós ruhák sem praktikusak, de a hajviselet pl. sokkal többet számít), és akkor nem fogsz melegnek kinézni még véletlenül sem.


Hajrá!! :)

2009. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

előző vok megint, elkezdtem nosztalgiázni :)

http://www.youtube.com/watch?v=haqFXlF7INc&NR=1

2009. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2009. febr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem visszataszító. Ez a "divat" a cérna huszároknak való, akik nem tudnak férfiasságukkal kitűnni. Nekem egy osztálytársam fiú rózsaszín alsógatyát hord úgy h mindenki jól lássa. Túlzás túlzás túlzás. Az ilyen fiúk a pláza cicusoknak lettek kitalálva :) Soha nem tudna annyit nyújtani mint egy szőrős izmos normális öltözködésű igényes pasi (AKI NEM SZOLIZIK!!):) de hát kinek a pap kinek a papné. De a legtöbb lánynak nem jön be. (Vajon miért?)
2009. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!