Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasiik válaszát várom főként!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiik válaszát várom főként! Miért csináljátok ezt? :D

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő..:D

Ha egy csaj megkérdezi h milyen parfümöt használsz miért nem mondod meg neki?:D


Erre konkrét példám is van:

Nemrég buliba egy pasival voltam és elég közel voltam hozzá és hát éreztem h k***a jó illata van és megkérdeztem töle h milen parfümöt használ, erre ő csak les rám és mosolyog..xD

Tuti h értette a kérdés mert kb. 2× megkérdeztem tőle..:D


Szal ha van erre vmi magyarázat akkor várom:D


2011. márc. 16. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Úgy gondolta, hogy menj fel hozzá megnézni..:DD
2011. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

1. Lehet, hogy ő maga sem tudja

2. Inkább úgy hallotta a kérdésedet: "Jó pasi vagy, nem fekszel le velem?" (főleg, ha mosolyogtál is rajta)

3. Homokos

4. Majom, és tényleg nem akarja elárulni. Én megmondanám.

2011. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
húzza az agyad :D te meg ugye kis kíváncsi vagy, direkt is tudni akarod. ennyi.
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
A parfümöt még David Backham se tudta férfiassá tenni. Parfümöt nők használnak, ez a beidegződés. Gondolom szégyenli, hogy pacsulit használ, amit meg is értek. Elég meleg dolog.
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt már tölem is kérdezték és azért csak mosolyogtam meg lestem, mert olyannyira részeg voltam, hogy nem tudtam beszélni, csak mutogatni.
2011. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

1. úúúristen dehülye.xDD

2. ezekben van igazság:D, amugy helyes h te megmondanád:D

1ébként köszi a válaszokat^^

2011. márc. 16. 22:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Hűha, se buliba nem járok, se parfümöm nincs, így a válaszom eléggé invalid.

Mondjuk meg is érdemled, ha egyetlen esetből az egész férfinemre vonsz le következtetést, pláne, hogy a delikvensen kívül kb mindenkit megkérdezel.

2011. márc. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
givenchy parfümöm van, szóval csak felvágásból is megmondanám :D nem tudom miért lenne buz*is...
2011. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

3. ebbe van valami:P

4. erre nemtom mit mondjak, de röhögtem rajta.xD

5. hát igen előfordul az ilyen.xD

Köszii:D

2011. márc. 16. 22:06
 10/18 A kérdező kommentje:

6. ez ilyen Alekosz-féle megfogalmazás volt, szal nemigazán értem..:D egyébként nem kell mindenkinek magára vennie..

7. hát köszii h "megtiszteltél" ezzel.xD amúgy sztem se b*zis ha egy pasi parfümöt használ szeretem a jó illatú pasikat:D jó hozzájuk odabújni;)

Köszi nektekis am:D

2011. márc. 16. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!