Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Elsősorban fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elsősorban fiúk válaszát várnám.

Figyelt kérdés

Van egy fiú,bejön..ő bejelölt fb-n,lájkolta az egyik képem,rám is írt,normálisnak tűnt. Egy évfolyamra járunk,van nem egy közös ismerősünk is.

2-szer írt rám,én többször,de ő hozta fel egyszer,hogy mi lenne,ha msn-en folytatnánk a beszélgetést..(eddig facebook chat-en beszélgettünk)

Többször írtam rá,pedig én fiúkra nem nagyon szeretek..főleg,hogy alig ismerem.:\ Meg,nem akarom zavarni.

A barátnőimnek mindig mondom,hogy egyszer élünk, legyenek bátrak ,próbálják meg az smerkedést ilyenek..

De,én nem merem..sőt,taszít a gondolat. Nem akarom zaklatni tényleg..nem akarom,hogy undorral írjon vissza.:S

meg,nem értem,hogy miért volt ilyen az elején,utána meg más?:\

Van egy megérzésem ezzel kapcsolatban,de nem tudom,lehet csak bemesélem. :S

Szerintetek mást keressek vagy próbálkozzak valahogy ?

Köszönöm az értelmes válaszokat.


L/16


2011. okt. 9. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Lájkoljá oszt jó van
2011. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,ez már megvolt. xD
2011. okt. 9. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor lájkolj még egyet sőt még ketött! Aztán mond meg mi történt. Mert lájk az élet!
2011. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :D

AMúgy komolyabb válaszokat kérnék..tényleg tanácstalan vagyok.:(

Tudom,van nagyobb probléma,de most engem ez aggaszt.:\

2011. okt. 9. 19:53
 5/9 Ottesz ***** válasza:
Ha jól veszem ki a szavaidból, már beszélgettetek. Akkor, hogy reagált? Ha akkor nem akart lekoptatni tuti nem vagy neki közömbös. Szerintem mindenképp írd meg neki, hogyha ráér keressen meg valami csevegőn. Hidd el tuti nem fogja tolakodónak gondolni. A többi meg teljes mértékben rajtatok múlik.
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozzatok egy helyen, ahol az ujjával is megbökhet.


Az én megérzésem, hogy ha ő nem kezdeményez, akkor vagy beszari, vagy nem akar többet tőled. A tiéd mi?

2011. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne odanézzél rájuk! Nem olyan jópofák!

Ha bejelölt téged, és tetszettek neki a képeid, és akar vled msn-en beszélgetni, akkor nyilván bejössz neki. Te is írtad, hogy ő bejön neked. És -mostmár rettenetesen koncentrálj- azt hiszed, hogy zaklatod ha írsz neki? Nem értem, hol itt a probléma...

2011. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ad meg az msn címedet neki ott többet lehetek fent és többet beszélhettek a többi meg rajtatok áll :P
2011. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.(:


Gondolkodtam..bejelölt,lájkolt (még ha egyet is),ő mondta az msn-es témát is..hogy ott beszélgessünk.

És utána nem is írt szinte.. én többet írtam,pedig nem én jelöltem be stb,szerintem érthető hogy gondolom.:)

Azon is gondolkodtam,hogy esetleg nem talált elég jónak..de akkor minek jelölt be stb. ? :D Mert suliba látott ,csak nem változtam meg hirtelen.:D

Na,de mindegy,én ráírtam múltkor is,azóta ő nem..hagyom az egészet.

És nem az,hogy mindig rámírjon,de azért ha kétnaponta is,de írhatott volna,szerintem csak észrevette,hogy fennvagyok.:/

2011. okt. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!