Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetek még vele, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek még vele, vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Nos, én az előbbit választanám,de az korántsem biztos,hogy sikerülne.

A lány akiről szó van,már régóta tetszik,chaten gyakran beszélünk,általában én írok rá és mostanában ő is elég sokat kérdez stb.(ugyanis eddig elég szótlan volt)Tudom,hogy nem a chaten kell csajozni,ne is osszatok ezért légyszi.Annyit még róla,hogy évfolyamtársak vagyunk,óránk is van együtt,de amikor pl. óra előtt várunk akkor nem tudok vele miről beszélni,és ez engem zavar,mivel személyesen akarok vele jobb kapcsolatot.

Most megint az internettel jövök,de én érdekesnek találom,hogy az egyik fiút egyes képein bejelölte(csak őt a szájának),de viszont amúgy nem járnak(tudtommal,mivel nem úgy néznek ki) de sokat vannak együtt.Az a fiú ismeri a barátnőit és odamegy beszélgetni,de én sajnos nem tehetem meg,hogy csak úgy odamék beszélgetni.

Arra gondoltam,hogy egyszer mikor megy haza elkísérem egy darabig,és amikor elválunk előtte megkérdem eljönne-e valahova.


Szerintetek?Hagyjam rá,vagy tegyek egy próbát?(én az utóbbi mellett vagyok)


14/f


2011. márc. 16. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol itt a kérdés?

Papa, neked önbizalom kell! Simán megéri utánamenni. Nincsmit veszitened. Ha ugytudod hogy nincs együtt a haveroddal akkor probáld be. Lehet hogy csak barik. Ritka de magambol kiindulva létezik fiu lány barátság. Ha most meg se probalod akkor mindig ott lesz az az érzés,hogy "talán összejöhetett volna". Ha eddig se voltál vele szorosabb kapcsolatban és esetleg nemjon ossze akkorse vesztettél sokat. Csak tanultál belőle. Pár szo több mint 100. Ne add fel

2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tegyél egy próbát. Nem veszíthetsz semmit, viszont annál többet nyerhetsz! Sok sikert! :)
2011. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
szerintem hagyd a csudába, ha van sok lóvéja szüleidnek szerezzetek be egy luxus prostit. Hidd el, tudja mi kell a férfinek! :)
2011. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!