Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte nem is tudom, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte nem is tudom, milyen randizni, lenne pár kérdésem, tanácsok?

Figyelt kérdés

Lesz a közeljövőben egy randim. Egy hosszú kapcsolatból léptem ki már egy ideje, ezen kívül nem volt más partnerem. Most 20 éves vagyok, és utoljára 15 évesen randiztam azzal a bizonyos elsővel. Most viszont itt állok, és fogalmam sincs, hogy zajlik egy első randi. Például mit vegyek fel? Valami konkrétat mondjatok, mi tetszik a férfiaknak, milyen ruhadarab ami nem k*rvás de nem is túl hétköznapi, vagy hogy?

Ha esetleg beülünk egy kávézóba, felajánljam, hogy én fizetek? Úgy tudom, a férfinak illik, de 5 és fél év alatt sokat változott a világ, mióta én utoljára ilyen helyzetben voltam:D Aztán ott a kérdés, hogy tudja, hogy én dohányzom, ő azonban nem. Gondolom abszolút nem illik rágyújtani a randi ideje alatt. Ezt ki is bírnám, nem arról van szó, csak kérdés. Na hmm nagyjából ennyi, ami most hirtelen eszembe jutott:) De bármilyen tanácsnak örülök.


2011. márc. 17. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél fel valami csinosat, kicsit lehet kihívó, de azért ne vidd túlzásba. A fizetős rész.. szerintem az lenne a normális, ha az első randin a srác fizetne, az egészet semmiképp ne fizesd ki, maximum mondd neki, hogy a részeddel hadd szállj be, bár ha normális, akkor úgysem hagyja. Engem kifejezetten zavarna, ha az arcomba fújná valaki a füstöt, szerintem ezt a részt hanyagold :D Hajrá! :)
2011. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem:


Ruha: hétköznapi, de abból a legjobb.


Smink: szolid, nem túl ribis, de azért észrevehető, hogy foglalkoztál vele.


Fizetés: a férfi felajánlja, hogy fizet, Te felajánlod, hogy a saját részed kifizeted. Ha nem így történik, akkor valaki bunkó.


Dohányzás: megkérdezheted, hogy zavarja-e, ha rágyújtasz, de jobb ha egyáltalán nem.


Csók: én még mindig tartom, hogy az első randin nem szokás, de ha úgy hozza az élet...


Az is szokás, hogy 1 napos kapcsolattartási szünet van randi után. Ezt már senki nem tartja.


A témákról nem tudok mit mondani, nagyon függ a résztvevő felek műveltségétől. Mindig értelemszerűen a magasabb szinten állónak kell észrevennie, hogy mely témák lehetnek közösek. Ergo, ha Te egy mikrobiológus vagy, Ő meg egy szobrász, akkor ne kezdjél el beszélni a mitokondriális DNS-ről, mert megalázva érzi magát a másik fél.


Kb. ennyi.


26/F

2011. márc. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szoknya, egy top, vagy vmi dögös, de amiben mernél mondjuk utcára is menni, de lehet csinosabb.

Én ugyanígy voltam, mint te, exemmel kiskamaszok voltunk, soha fel sem merült bennem, hogy neki fizetnie kéne helyettem, így első randimon teljesen kétségbe voltam esve, hogy a srác berángatott egy méregdrága kávézóba, és fogalmam se volt róla, hogy mit kérjek, mert minden drága volt nekem (én elég csóró vagyok:D), ő meg azon csodálkozott, hogy csakúgy a kezébe adtam a részem, mivel feltett szándéka volt, hogy ő fizet. :D Mókás volt... De én később is mindenkinek felajánlottam, hogy fizetek, de általában senki se fogadta el.

A dohányzást mellőzd szerintem, főleg ha zavarja.

2011. márc. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!