Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy egész új dolog állt elő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egész új dolog állt elő, valaki tud mondani valami okosat?

Figyelt kérdés
Eddig ha barátnőm volt mindig valahonnan megismertem (koncert, baráti kör, stb) aztán kavargattunk majd összejöttünk vagy csak simán összejöttünk, mindegy... a lényeg az hogy most fészen találtam egy lányt aki külsőre teljesen az én esetem, először csak megböktem párszor fészen ő visszabökött majd most bejelöltem, visszaigazolt a kérdés az hogy: mit írjak neki levélbe? :D nemigazán tudom hogy kéne megszólítani, mi lenne a legokosabb téma... elbaszni nem szeretném mert mit mondtam külsőre teljesen az esetem, plusz amiket posztolt fészen azokban is csak azt látom benne hogy ez egy olyan lány aki tényleg nem buta, nem megvezethető stb, szóval eddig nagyon "bejön". ha tudtok segíteni hogy milyen témával írjak rá vagy mi legyen akkor azt megköszönném! :)
2011. márc. 19. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Delfin. Az egész okos.
2011. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Linkeld és olyan levelet rittyentek neked egy láda sörért,hogy beszarsz :D
2011. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"szia nem lenne kedved ismerkedni? nagyon tetszel nekem:)"
2011. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sablon szöveg ez a szia tetszel stb.Mondom adj 1 fb linket és külső személyiségi jegyek alapján olyan összeálló levelet írok,hogy térdreborulsz
2011. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia te is szereted a delfineket? Jééé énis. Nem lenne kedved egy kis análhoz vagy kakaszexhez? nyalnám a pinád te kis qrva.


tuti levél!

2011. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg ne levelet írj hanem simán írj rá a chaten ha már ismerősöd...ha bejössz neki úgyis gyakrabban beszéltek majd ha nem meg annyi. :)

17/L

2011. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok nagy "fészes" de szerintem is jobb lenne chatelni vele először. Kezdhetnéd úgy hogy szia ez és ez vagyok az új ismerősöd, örülsz, hogy bejelöltétek egymást és reméled, hogy egy kicsit megismerheted, mivel az ismerősöd és rendes lánynak találod. Aztán magadat is mutasd majd be :)
2011. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és kérdezz rá, hogy mit szeret, milyen a családja sulija, vagy hogy szereti-e a virágokat xDna jó az utolsót csak akkor ha úgy érzed eléggé bejössz neki :D
2011. márc. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. változat: "A barátod szeretne megismerkedni vele... Tulajdonképpen te is, csak túl félénk vagy. :)"

2. változat: Olyan sablonosan hangzik, hogy az ár szörnyű... tetszel nekem, és szeretnék megismerkedni veled. Írj magadról, és hogy milyennek képzeled őt, Küldj neki zenét a Youtubról...

3. változat: Esetleg együtt ebben a sorrendben mindkettő változat

2011. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszlát, és kösz a halaklat!
2011. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!