Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen korban a csaj csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korban a csaj csak "arra" kell?

Figyelt kérdés
nem nézek ki rosszul, jó alakom van meg minden. Buliban egy csomóan rámnyomulnak, pedig szolídan öltözködök (muszáj is emiatt). Viszont még egy normális kapcsolatom se volt, most futottam bele egy srácba, naív vtam, azt hittem lehet vmi, persze csak kamaty lett (nekem 1.volt). Pont azt hittem ő nem olyan, mert nem szeretem ,h buliban nagyon nyomulnak és ő nem tette. Látszik is sztem egy csomó srácon,h csak arra kellenék és néha elég erősen nyomulnak. Viszont még csak tanulok hárítani, meg nem is vok jó emberismerő (+naív és túl őszinte vok), meg lehet most már előítéleteim is vannak :S Most akkor nem lesz így rendes kapcsolatom sosem? remélem nem vagyok olyan zavaros írásban, mint ami most van a fejemben
2009. febr. 22. 23:08
 1/10 A kérdező kommentje:
igen persze az lemaradt, hogy honnan tudhatom, hogy mit akar az illető? Még hány ilyenbe fogok belefutni? + az is,h ha vkit elküldök bunkónak érzem magamat.
2009. febr. 22. 23:11
 2/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2009. febr. 22. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha annyira kellene 1 pasi és azt akarod h normális is legyen akkor nem ilyen helyen kellene ismerkedni, ennyit illene tudni...
2009. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele, bulizni járok eldősorban,nem azért,h foggal-körömmel ott szerezzek. De ha aranyosnak tűnik ott valaki, akkor mi van? eleve esélytelen? amúgy akkor hol?
2009. febr. 22. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Nem az a baj, hogy a buliban nincsenek rendes srácok, csak a többségük azért megy a buliba, hogy felszedjen valakit. Tehát ez a céljuk, így nem meglepő, hogy kihasználnak. Természetesen még lehet normális kapcsolatod, csak ki kell ismerned, hogy kiben bízhatsz és nem szabad lefeküdni az első találkozás alkalmával. Azok a kapcsolatok ált. nem tartanak semeddig.
2009. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval. Legyél határozott, minden esetben és egész egyszerűen ne engedd, hogy az első találkozás és beszélgetés után lefektessen. Nem kell egyből lekoptatni a srácokat de ha próbálkozik akkor el lehet küldeni. Ilyenkor persze ő is el fog küldeni mindenhova és elmondd mindennek. De ilyenkor NE Te érezd magad bunkónak, mivel ő volt az. Aki pedig tényleg normális és komolyabb kapcsolatot keres az úgyis meg fogja érteni.

Sok sikert.

2009. febr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eloszor max csok. es ha masnap felhiv es elkezd alakulni a dolog, a szexel varj minimum 1 honapig. ne zarkozz el tlejesen, ne higgye h apaca vagy. de ha kivarja akkor mar van ra esely h 1 tisztesseges fickot fogtal ki.
2009. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van baj, hogy buliban, hanem hohy milyen buliban... Gondolom a buli alatt a diszkót érted, akkor pedig nem meglepő ha így jársz. Egy normálisabb házibuli sokkal alkalmasabb rá például, mert ott lehet beszélgetni meg közös ismerősök, de egy diszkóban nem garancia semmi. Sőt...
2009. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél évig próbáltam buliban pasizni..

Eredmény: volt aki egyből kimondta hogy feküdjünk le, volt aki csak utána smsekben tájékoztatott terveiről, volt aki egyből lelépett, mert nem engedtem hogy meghívjon, tudniillik csak azoknak engedem hogy meghívjanak, akik tetszenek is..


Lényeg a lényeg én kiálltam a kissé konzervatív álláspontom mellett és szűz maradtam 21 éves koromig, akkor ismertem meg egy fiút interneten, aki szó szerint udvarolt (virág, elvitt moziba, hazavitt, stb)...


Szóval onnan látod hogy ki mit akar, hogy mennyire kitartóak. semmit nem jelent ha egész éjjel kitartó a buliban. Érezned kell, hogy kellesz neki, meg akar ismerni, kíváncsi rád, mint emberre, nemc sak mint nőre...


Ez azt jelenti, hogy keres, érdeklődik, elhív, stb. Ezután kialakul a kapcsolat, bizonyos esetekben egy csók pecsételi ezt meg, máskor csak egy kézfogás.


Ha ezek után is kitartó, beéri egy-egy ölelkezéssel, vagy lightosabb pettinggel, akkor tudod, hogy kellesz neki, és nem csak "arra"


Kivételek vannak, hallottam olyat hogy egyéjszakás kalandból lett lagzi...


Ne legyél naív, én is az voltam 19-20 éves koromig, sokszor pofára estem, de a szüzességem megmaradt, és az kapta aki megérdemelte.


Lesz normális, komoly kapcsolatod, csak legyél türelmes!

2009. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod! Hát igazad lehet... Nem kis részben én vagyok a hibás valószínűleg. Igyekszem türelmesebb lenni, lehet kellett is ez (a pofon beállított irányba ;) )
2009. febr. 28. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!