Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj azt mondja hogy de "cukiii" akkor az jelenthet valamit? 14 éves korban?

Figyelt kérdés
Régebben mondjuk 3 hónapja egy csaj naponta mondta ezt rám de én akkora **** voltam hogy nemtudtam h jeletn valamit. Nemléptem ezért a csaj más pasit keresett. Most járnak 2 hónapja és beleszerettem! Mit tehetnék most???
2009. dec. 25. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, 14 éves korban gondolom azt, hogy bejön neki a fiú.

L19

2009. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
TEtszettél neki. Most már csak max megvárhatod amig szakitanak.
2009. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Hát sztem az hogy "lecukizznak" valakit az még nem jelent semmit.Viszont ha mellette úgy is viselkedett mint akinek tetszenél akkor az már kicsit rosszabb...de ez miatt ne hibáztasd magad...bárkivel megeshet.
2009. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha arra a nyávogós "cukiii"-ra gondolsz, azt mondhatta csak úgy is..mindenre azt mondják. Egyébkét én is sok fiúra mondtam már hogy cuki, attól még nem biztos,hogy járnék is vele. Egyszerűen aranyosan nézett ki, ennyi. Várd meg,míg szakítanak,én is ezt tudom tanácsolni. Vagy keress mást. De ne piszkálj bele a kapcsolatába.
2009. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem nem nyávogós cuki és halálosan komoylan naponta 4szrm ondta rám és imponált!! Láthatóan!! De akkor még nemvotlam belé szerelmes de most igen!! És nemtudom mitkéne tennem hogy megszerezzem!!
2009. dec. 25. 17:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Tök szar érzés itt ***-ozom magam amiatt hogy nem léptem!!
2009. dec. 25. 17:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Van még esély? (ha szakítanak)
2009. dec. 25. 17:46
 8/11 anonim válasza:
Hát azt hiszem ez velem is előfordult.(hogy ő hajtott rám és én nekem akkor nem tetszett csak később) Sztem nem érdemes várni arra hogy szakítsanak...ki tudja hogy mikor szakítanak és ha szakítanak egyáltalán akkor utána is bejössz-e neki.Próbálj ne foglalkozni vele és keress más lányt...Nagyon rosszul hangzik tudom de ez az én véleményem.Amúgy meg ha más lányt találsz magadnak el is fogod felejteni ezt a mostanit.Csak azért érzed hogy most ő az igazi mert egyedül érzed magad.
2009. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ja és ha esetleg szakítanának mostanába valamikor akkor próbálkozz be...de csak erre a pillanatra nem érdemes várni.
2009. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen de szakitás után ne menj egyből oda. hagyd hogy kiheverje... esetleg hitesd el vele hogy ha kell neki valaki ottvagy, akin kisírhatja magát stb.. tapasztalat
2009. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!