Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK mit csináltok akkor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK mit csináltok akkor ha egy lány odamegy hozzátok de nem tetszik?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert kíváncsi vagyok a jelekre mert nem nagyon vagyok magamba biztos és ha egyből nem jövök be valakinek akkor gyorsan lekopnék. am 17 éves vagyok sokak szerint egész szép arcú csak kicsit duci (170 cm 69kg)
2011. márc. 19. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Személy függő, de két verzió választ kaphatsz:) Ami engem illet nem az alakod miatt kapnál választ.
2011. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki normális az nemfog durván lekoptatni, aki meg bunkó azzal jobb is, hogy nem jössz össze. Szóval nagy veszítenivalód nincs. Bátorság.
2011. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha nem jön be akkor általában leszarom nem is figyelek oda amit mond ha igen akkor meg próbálom hozni a formám és beszélgetni vele :D de ezt úgyis észreveszed szerintem..
2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

bennem sajnos fel se merült régebben hogy egy lány kezdeményez úgyhogy nem is reagáltam túl elvoltam foglalva azzal hogy öntsem a piát az agyamba.

most már bánom 3 bombanőt szalasztottam el így. sajnos

2011. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
69 kg az pont jó az a kedvenc számom :P
2011. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD előző jó :D
2011. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha nem tetszenél akkor leépítenélek finoman.

Észrevennéd.. De én nem vagyok ám finnyás! A lányok sokkal finnyásabbak szerintem.

2011. márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megérzed, ha nem tetszel a fiúnak. mindenesetre azért legyél magabiztos, nehogy "lebeszéld" őt:D
2011. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam vele, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy egy lány azért kért cigit vagy jött oda valamivel, mert ismerkedni akart... :D De valahogy mindig a témába vágó dumával, kéréssel jöttek, úgyhogy mindig tök természetesnek tűnt. És annyira meg nem tapadtak, megkapták amit kértek (vagy nem) és leléptek. Pedig így visszagondolva lehet, hogy ismerkedni akartak. De azért volt akin észrevettem az igazi szándékot. Ha nem tetszett, akkor nem léptem semmi különöset és annyiban maradt a dolog.
2011. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
utolsónak szal akkor inkább nézzek rá szépen aztán ő odajön hozzám vagy nem?
2011. márc. 19. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!