Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megírtam egy lánynak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M@x kérdése:

Megírtam egy lánynak hogy tetszik és azóta nem jön fel se MSN-re se Facebook-ra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lányok többségében nincs annyi gerinc, h egyenesen és nyíltan nemet mondjon, ezért letiltott. Keress mást!
2011. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Vagyis írtam neki akkor is mikor nem volt fent, de még nem írt vissza...

Ja és nem tiltott le mert tudok neki írni...

2011. okt. 17. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:

sajnos, ez elég soxor így van ahogyan azt az első válaszoló is mondja...


Egyszerűen egy "igent" vagy egy "nemet" is képtelenek írni. Elsunnyognak és egyszerűen sz@rnak rá az egészre.

2011. okt. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát msnen tudsz írni akkor is ha letiltott. Te arról ugye nem értesülsz. Pl egy zaklató miatt ugye, hogy aztán ne hergelje fel magát, LETILTOTT A KIS .... Csak ő nem kapja meg amit írsz. Ha nem látod hogy fent van akkor letiltott. Facebook-on meg ha pl chaten nincs akkor lehet áttett egye külön groupba hogy ne lásd ha fen van.
2011. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el! azt teheted... így adta a tudtodra hogy esélytelen vagy.
2011. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos tiltott. Ilyen gyökerek.
2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Az ilyet személyesen kéne egyébként.

Szóval esetleg mond el neki élőben vagy nézdmeg, hogy fent van-e skypon:

2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
145 km-re lakik tőlem...
2011. okt. 18. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Haver, kajak nem akarsz élőben találkozni vele, mert 145 km-re lakik, és elvárod, h vegyen téged komolyan? Te egy bohóc vagy!
2011. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Letiltott. Ez kb annyit tesz, nem jössz be csak nem merem a szemedbe mondani. Írjál neki üzenetet, ha arra se válaszol, szerintem hagyd a francba, találsz másikat. Sok csaj rohangál közelebb is hozzád.
2011. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!