Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek buliba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek buliba a latex leggings ugyanilyen latex felsővel dögös vagy k. vás? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


19/L


2011. márc. 20. 14:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

szórakozóhelyre, házibuliba venném fel, ha megvenném ezt a felsőt (leggingsem már van).

hát szeretném felhívni a pasik figyelmét, de nem szeretném a jófej pasikat elriasztani, vagy azt gondolják h k. vagyok. nem az egyéjszakás kalandokra hajtok, nem is ezt akarom h lássák, csak egyszerűen meg szeretném venni mert odavagyok az ilyen rucikért. :) van már egy bőr fűző-szerű felsőm, elég igényes de azt nem merem felvenni sehova... ez kcist visszafogottabb. ja amúgy még nem vettem még meg de ha már megveszem akkor néha fel is akarom venni mert hát úgy az igazi :)

amúgy a leggingsbe nem izzadok bele, najó egy kicsit, de hát amúgy is megizzad az ember ha sokat táncol.

2011. márc. 20. 16:44
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő együtt kicsit sok. Főleg házibuliba. Vagy a felső, vagy a gatya, és ahhoz öltözz (ha rám hallgatsz). Például ez a latex felső jól nézne ki egy szexi farmergatyával/szoknyával, övvel, láncokkal, és egyén kiegészítőkkel. A gatya is jól néz ki, megfelelő felsővel/kiegészítővel.
2011. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
utolsó: nem hülyeség! lehet h együtt már tényleg sok.
2011. márc. 20. 21:02
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a latex felső egy fekete miniszoknyával sokkal szexibb , persze legyenek szép lábaid :) és magassarkúval !
2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.Kiemeli az alakot:) Szívesen megnéznélek benne(mármint képen). :)
2011. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
jól megb*sználak :D
2011. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

R.

nekem nagyon tetsziiiiiik:)))


18/L

2011. márc. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vadíító:)

Bár én nem merném felvenni, mert akkor minden pasi engem nézne, azt nem nem szeretem..olyankor mindig elszégyellem magam:)

2011. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:22

az ilyen kommenteket inkább tartsd meg magadnak...

2011. márc. 24. 19:02
 20/28 A kérdező kommentje:
többiek köszi a válaszokat :)
2011. márc. 24. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!