Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek buliba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek buliba a latex leggings ugyanilyen latex felsővel dögös vagy k. vás? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


19/L


2011. márc. 20. 14:01
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
100%
Dögös k#rva.
2011. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne igy oltozz fel mint a csaj, egyiket felveheted, de szerintem ne mindkettot. Ha egyejszakast akarsz meg tanc kozben smarolni, fogdosodni akkor inkabb a felsot mert utalnam egy lany feneket latexben megfogni, ha meg ilyesmit nem akarsz akkor a nadragot szerintem - mert az a szexibb de a fentebb emlitett okbol annyira nem jonne be - persze csak ha szep formas a posid, az elengedhetetlen ehez a nacihoz. :)


De ha mind a kettot felveszed akkor szerintem egy olyan pasi sem fog kozeledni aki komolyan is gondolja...


18/F

2011. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát, nem azért veszem fel, hogy fogdossanak, hanem csak mert egyszerűen odavagyok az ilyen cuccokért, meg kicsit szeretnék a középpontban is lenni. Az a baj, hogy a kettő együtt már túlságosan kihívó pedig tökre szeretnék egyszer így menni bulizni.
2011. márc. 24. 19:37
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Menj így bulizni nyugodtan. Sőt, én örülnék is, ha ilyen lányt látnék! Régen dugtam már. :)

20/F

2011. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz megírásának időpontja: ma 18:22

az ilyen kommenteket inkább tartsd meg magadnak..."


Pedig az is egy vélemény. Mégpedig sokak véleménye lenne, ha így elmennél bulizni.


Összegezve:

Kur.vás. Nagyon kurv.ás.

2011. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes amit az egyik válaszoló írt, én pl. kifejezetten szeretem megfogni a lányok fenekét ilyen nacikban. Persze a legjobb a formás popsin az igazi latex, ezek a divat cuccok anyagban csak utánzatok...

Ha jó az alakod, nagyon brutál hatást érhetsz el, az biztos :)

21/F

2011. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszinte kérdés:

Nem leszel benne büdös? Valahogy nem tudom elképzelni, hogy ez a cucc levegőzik.

2011. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem leszek! Legalábbis a leggings-be nem! Mint ahogy az egyik válaszoló is írta, ez nem igazi latex! Abba biztosan nagyon bele lehet izzadni. A felsőről még nem tudok nyilatkozni, de hamarosan megveszem :)
2011. márc. 30. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!