Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan történetek amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan történetek amikor egy lányt akartatok meghódítani és besültetek? Írjátok le hol rontottátok el. Hadd tanuljunk belőle?

Figyelt kérdés
Írhat bárki kortól függetlenül :)
2011. márc. 20. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15/F, az elején csak baártkozni akartam vele, de beleszerettem,nagyon komolyan gondolom még most is a dolgot, csak töketlen vagyok, és nem merem neki megmondani a dolgot...
2011. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ugyanez van nálam is együtt érzek veled sorstárs :( (a kérdés írója)
2011. márc. 20. 19:05
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Én mindig is nagyképű és lekezelő voltam a csajokkal( direkt nem vettem fel a telefont ha keresett, csesztem válaszolni az sms-re, nem vettem a jelzéseiket, telibesz#rtam az érzéseiket) és volt nőm dögivel.....


Aztán beleszerettem egy nőbe..de úgy istenesen..megváltoztam, mert a lány valóban fontos volt nekem (nagyon fontos) kedves voltam vele, felhívtam, küldtem sms-t egy nap 4-5X is éjszaka 2-ig nem aludtam, mert vártam mikor válaszol..ha másnap válaszolt már ideg voltam, hogy akkor mi van? Elhalmoztam ajándékokkal..érdeklődtem, randira hívtam...mindent megtettem és b+ nem kellettem.


Szóval csesszék meg a hülyeségüket a kedves,rendes fiú ideáljukkal...amikor sz#rba sem vettem a női nemet szinte loholtak utánam..szerelmet vallottak meg így úgy kerestek..amikor bezzeg én vagyok kedves mert nagyon szerettem a lányt akkor le sem sz#rt..ezt elb#szták..és újra a régi vagyok..soha ebben az életben nem udvarolok egy luvnyának se!!!!!!!

2011. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

a nő egy kellék az életedhez.ne hagyd,hogy kiforgassanak.

majd ha 30 éves leszel,ráérsz akkor családot alapítani.

addig meg használd ki őket,tanulj,mert ha nem teszed lúzer maradsz,és átvágnak majd mindíg.

ha lessz elég tapasztalatod,már kiszűröd 5 perc beszélgetésből azt melyik milyen,érdemes-e vele leállni.

sajnos ilyen világot élünk.el kell dönteni,azt h átvágottnak akarod érezni magad,vagy nyertesnek.

nem szívesen írok ilyeneket de ez az igazság.a kivételek meg erősítik a szabályt.

eddig 2,max 3 olyat ismerek aki nem kétszínű ilyen téren.

24/ff

2011. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
én eddig rendes, kedves, udvarlós fiú voltam, de nem rég több dolog is megerősített abban h a lányoknak nem ez kell, hanem a "rossz" fiú típus. szal 2.nak igaza van. szarj a lányokra nagy ívben, mindegyik 1 qrva aki meg azt mondja h ő nem, az a legnagyobb. szal legyél bunkó az a lényeg!
2011. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...ilyen bunkó parasztokat..Remélem, hogy ilyen felfogás mellett sosem lesz normális kapcsolatotok.
2011. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég sajátos nézetek... Én nőként értékelem a normális viselkedést. Persze ez - és szerintem ez fáj a sok keménygyereknek - NEM garancia arra, hogy az illetőbe bele fogok szeretni, de esély ekkor van. Aki bunkó, azt alapból elhajtom.
2011. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel vannak fiuk, akikhez akkor se jonnek oda a lanyok, ha leszarjak oket(mint pld en) ezert en maradok az udvarlas mellett;)
2011. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én lány vagyok:

olvastam a válaszokat,és hat arra jöttem ra,h itt minden fiu ugy tartja(tisztelet a kivét.) h a nők gonoszak és nem ertekelik a kedvesseget. ez nem igy van. a lanyok szeretik a rendes sracokat,viszont mindig kell lenni egy kis macsónak is a fiuban. és ha pl. egy lany visszautasit egy fiut ,mert rendes,megis macsos,nem biztos h azert mert,h csak a rosszfiukat szeretik. lehet,h az illető amugysem tetszik a lanynak. en ugy vagyok,ha pl. az a fiu,akiert odavagyok ,elhivna randira avgy vlmi,nagyon örülnek. viszont ha egy olyan,aki nem az esetem,vagy nem avgyok belé szerelmes,akkor annál már nyálasnak tartom. tudom,h a lanyok milyen utalatosak tudnak lenni,de nem mindegyik ilyen :)

2011. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
aki nem az esetem,vagy nem avgyok belé szerelmes..gondolom aki nem az ested és nem vagy bele szerelmes azt nem biztatod, nem küldözgeted felé a jeleket és nem adod meg neki a számod és elérhetőségeidet..mert olyan fiú nem nagyon van aki csak hipp-hopp rá nyomul egy csajra( vagy szegény nagyon hülye) mert akire rástartoltam annak bejöttem, még sem keresett annyiszor mint a többi csaj..hogy is mondjam nem éreztem azt a rajongást! amikor meg tahó vagyok a csajok mások..tudod olyan lelkesek..na amikor kedves voltam akkor nem volt lelkes a hölgyemény.
2011. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!