Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jobban vonzanak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jobban vonzanak az olyan pasik akiket látszólag nehezebb meghódítani?

Figyelt kérdés

A kérdés nincs jól megfogalmazva. Tapasztalataim szerint sokkal imponálóbb egy lánynak, ha határozott vagy, de nem "ugrálsz" a lány kedve szerint. Nem tudom jobban leírni.

Például nem kell rötgtön olyanokat mondani, hogy "gyönyörű vagy" stb. Kevesebb bók, több szemkontaktus, mosoly. Ha randit beszélsz meg akkor te mondasz neki időpontot és kérded meg, hogy jó-e neki. Szóval kicsit úgy viselkedsz, hogy hiába vagy egy gyönyörű lány olyan akiért mindent megadnék akkor sem fogom ezt rögtön tudatni veled. Persze minél jobban megismered a lányt annál nyíltabb leszel aztán a végén mindent ki lehet mondani. A lényeg, hogy az elején nem adod meg neki azt a helyzetet, hogy ő játszhasson veled és te legyél "alárendelt".

Nos elég kuszák a mondatok, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2011. aug. 11. 14:14
 1/7 napietus ***** válasza:
100%
szerintem ez így van. vadászni sem járna senki, ha odasétálna az ember elé a kapitális szarvasbika, és lelövésre jelentkezne :)
2011. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem én akarom meghódítani... engem hódítsanak meg! Én régimódi vagyok.
2011. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 napietus ***** válasza:
100%
ezt én is úgy gondolom, hogy engem hódítsanak meg, tehát pl. sose kezdeményeztem én, viszont az jó, ha kicsit húz előtte. tehát nem rögtön próbálkozik, hanem egy kis idő után, amikor már negyon szeretném, ha végre "meghódítana".
2011. aug. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze az alap, hogy a férfi megy oda a nőhöz :)
2011. aug. 11. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom ezt.
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kapitány_úr ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező azt szerette volna megfogalmazni a maga "kusza mondataival", hogy Nektek (lányok) bejön-e egy olyan fiú, akiben van tartás, és - attól függetlenül, hogy a lányokkal szemben ő a kezdeményező fél - egy törekvő, független személynek állítja be magát.
2011. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van már barátnőd? Te vagy a tökéletes pasi. Istenem bár találkoznék ilyennel, egyszerűen ki nem állhatom hogy a pasik akik rám moccanak, annyi tartásuk sincs hogy kicsit vissza fogják magukat, és hagyjanak engem is hódítani. Össze vissza nyáladzanak, meg bókolnak ami persze, nagyon cuki de jobb ha van a fiúban egy kis kihívás.
2012. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!