Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakran fordul velem elő hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran fordul velem elő hogy buszon vagy villamoson utazok és megtetszik nekem egy lány. Van bátorságom odamenni de milyen témával nyissak úgy hogy el ne küldjön és ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 01:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyszer régen láttam egy oktatófilmet azt mondom túrórudival kell leenned magad!
2011. márc. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hölgyen, megtekintené a bélyeggyűjteményem ?
2011. márc. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nincs valami jó témátok ezzel kapcsolatosan?
2011. márc. 21. 02:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Vedd elő a dákeszt és gyömöszöld a szájába... ettől el fog olvadni
2011. márc. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lol:D
2011. márc. 21. 02:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Én nem küldenélek el és nem lennék bunkó.Jöhet bármilyen szöveg,max.nevetnék rajta egy jót :D
2011. márc. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
az lenne a ciki ha a következő megállóba már száll is :DDDDDDDD
2011. márc. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én biztos elküldeném, ha odajönne egy tök idegen, akármilyen dumával is... sajnos olyan világot élünk, amikor ritka, ha az ember lánya szóba áll egy tök idegen pasival az utcán/buszon stb.
2011. márc. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Villamoson ötféle ember szólít meg:


Az ellenőr

A magányos nyugdíjas

A hajléktalan

A cigány

A részeg


És ezek mindenféle kombója. Emellett azért elég nehéz ismerkedni a villamoson, hiszen az ember erre számít. Nem szeretem, ha leszólítanak egy zárt járművön, mert nincs "menekülési lehetőség".

2011. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A duma:


"Szia! Az y utcát keresem, azt mondták ezzel a villamossal/busszal oda lehet jutni. Nem tudod hol kell leszállni. Nem vagyok helybéli sajnos."

Akkor is eljátszhatod ha helybéli vagy és teszem azt pontosan tudod hova akarsz menni. :D Nekem már bejött párszor.

Ha a csaj nem bunkó és normálisan válaszol, akkor lehet tovább fűzni a szálakat...

pl: "...de jó, hogy te így tudod, itt születtél, (vagy ha nem, akkor) mennyi ideig tartott mire kiismerted magad?"

2011. márc. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!