Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakran fordul velem elő hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran fordul velem elő hogy buszon vagy villamoson utazok és megtetszik nekem egy lány. Van bátorságom odamenni de milyen témával nyissak úgy hogy el ne küldjön és ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 01:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pont azért gondoltam hogy nem tud hova menni a kiszemelt lány.Max a következő megállóba leszáll.Az is baj hogy a lányok nagyrésze nem nyilik meg nem hogy ilyen szituációba hanem még ha ismered régóta akkor se:D
2011. márc. 21. 10:15
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2011. márc. 21. 10:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Van amelyik lány alig várja, hogy megszólítsák...

Én pl egyszer Szegeden jártam úgy, hogy leszólítottam az utcán egy csajost, hogy nem tudja-e merre van a Mars tér (közben meg az utca végén volt, csak egyenesen kellett volna végig mennem :D de kajak nem tudtam). Ő meg elmesélte ott az élete történetét, hogy valójában nem is szegedi, csak kolis itt stb, de itt van nem messze a Mars tér és közben végig mosolygott. Akár lehetett is volna valami, ha öcsém épp nincs ott velem. :S

2011. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem szegedi vagyok hanem sajnos miskolci és itt a csajok nagyképűek (tapasztalatom szerint) és el vannak maguktól szállva és csak csodálkozom rajtuk:D
2011. márc. 21. 12:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem történt egyszer egy ilyen eset: a villamoson morzsa volt a hajamban, vagy valami ilyesmi. Odajött egy pasi és azt mondta, hogy hé, van valami szösz a hajadban, ne haragudj, kivehetem? Mondtam, hogy, persze. Utána megjegyezte, hogy most már tényleg gyönyörű vagyok. Nagyon aranyos volt, szerintem el is pirulhattam. Megkérdeztem, hogy merre megy, meg mivel foglalkozik, szóval egész jól elbeszélgettünk. A végén elkérte a nevem, hogy bejelölhessen facen. Lehet, h ez néhány lánynál bejön, de szerintem a legtöbb ember azért ennél jóval óvatosabb. Azért szép próbálkozás volt. Természetesen fontos, hogy külsőre is tettszen az illető.
2014. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!