Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Néha szomorkás lányokról mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha szomorkás lányokról mi a véleményetek? 15/L

Figyelt kérdés
Általában folyton nevetek, mosolygok, viccelődök, de szünetben ha zenét hallgatok kicsit lelkizősebb leszek, elgondolkozott, szomorkás arcot vágok. Véleményetek az ilyen lányokról?
2011. márc. 21. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
???????????? Teljesen normalis, minden hulyeseget tulaggodo TINI?
2011. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sokan mondták, hogy márpedig egy lány legyen mindig vidám. (:
2011. márc. 21. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
hát ez benne van, nem lehet folyton jókedvűnek lenni. véleményem h ez nem lenne probléma:D
2011. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Először is ne érezd magad rosszul amiatt, hogy nem vagy mindig szuper giga boldog,. Akik mondták azért mondták mert valószínűleg felakartak vidítani. Igaz feleslegesen, mert semmi bajod se volt. Nem vagy mindig vidám na bumm.
2011. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy halgass vidám zenét :D
2011. márc. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Funktasztikus ***** válasza:
én most egy teljesen szomoru csjba vagyok belehabarodva
2011. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát fel kéne vidítani, az a véleményem :D

Amúgy meg miért lenne baj, én se vagyok mindig vidám. Ne szégyelld!


16/f

2011. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, egyetlen ember sem akad ezen a földgolyóbison, aki élete minden másodpercében vidám lenne. Aki meg olyanokat mond, hogy "mindig legyél vidám", az valószínűleg valami olyat akar mondani, ami jótanácsnak hangzik, csak éppen nagy butaság. Úgysem tudod kikerülni azt, hogy néha szomorú légy. Ha mondjuk zenehallgatás közben elgondolkozol, vagy szomorú vagy, az csak azt bizonyítja, hogy vannak gondolataid és érzelmeid, és ez jó. A lényeg pedig az, hogy mindig önmagad légy, ne pedig más szabja meg neked, hogy milyennek "kell" lenned. Nem tudsz mindig vidám lenni, ha erőltetetten csinálod, azt úgyis megérzik. Szóval semmi értelme. :)) Nekem amúgy nincs bajom a szomorkás lányokkal, valószínűleg a legtöbb embernek nincs. Ha meg alapjáraton mosolygós ember vagy, akkor semmi probléma.
2011. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!