Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú a suliban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú a suliban és szünetekben állandóan szemezünk és mindig arra van amerre én. Ha barátaival beszélget akkor is látom, hogy arra néz, de msn-en meg alig ír valamit. Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam meg hogy tetszek-e neki? vagy hogy lépjek? várjak még? de ez megy már fél éve.
2009. febr. 23. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem akar tőled semmit ha másfél éve ezt csinálja.MAx tetszel neki de semmi komolyat nem akar.Szemezz vele és közben mosolyogj rá ha vissza mosolyog nyert ügyed van.ÉS akkor lépj!MErt lehet hogy nyuszifiúxD
2009. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lépj mert lehet hogy szégyenlős :)
2009. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!